fbpx
חדשות וסקירות בנושא סרטים, מוזיקה, ציוד אודיו וקולנוע ביתי
חיפוש
 • Monitor Audio Platinum 200 3G – סקירה

  הפעם הגיעו אלינו לסקירה הרמקולים הרצפתיים, Monitor Audio Platinum 200 3G מסדרת הדגל של החברה הבריטית. הדור השלישי של סדרת ה-Platinum הושק בשנה שעברה כחלק מחגיגות 50 שנות פעילות של Monitor Audio.

  Monitor Audio Platinum 200 3G

  אנחנו מודים לקונקטור, היבואן הרשמי של חברת Monitor Audio בישראל, על כך שסיפקו לנו את הרמקולים האלה לצורך סקירה.

  שורה תחתונה

  ה-Monitor Audio Platinum 200 3G מהווים את נקודת השיא של החברה עם גימור יוקרתי וסאונד טבעי, נקי ומרגש

  Monitor Audio Platinum 200 3G - סקירה

  מה אהבנו

  • עיצוב ואיכות בנייה ברמה הגבוהה ביותר
  • סאונד מאוזן, מרגש וטבעי, המאופיין ברמת ניקיון גבוהה
  • בס הדוק ומלא בפרטים
  • דינמיות ובס שנשמרים באופן מפתיע בעוצמות ניגון נמוכות
  Monitor Audio Platinum 200 3G - סקירה

  נקודות לשיפור

  • אינו כולל גרילים

  סקירת הוידאו

  Monitor Audio – יצרן רמקולים עם גישה אחרת

  יצא לי לקרוא דפי ״אודות״ של חברות אודיו רבות, בין אם יצרני רמקולים, מגברים, או מקורות. ברוב רובם יש הגדרת מטרה של ״שחזור אמיתי ומלא חיים של הסאונד״, התייחסות לטכנולוגיות הייחודיות וכו׳. זה כמעט לא משנה אם מדובר בחברת בוטיק יוקרתית, או חברת מיינסטרים עם מוצרים נגישים. הגישה של חברת Monitor Audio הינה שונה, היא מתמקדת בלקוח, ובדף האודות שלהם תמצאו ביטוים כגון:

  ״our mission is to make audio human״
  ״Seekers of excellence, but never narrow-minded or snobbish״
  ״we have a single vision.
  To become the accessible audio brand.
  For all those who seek excellence in sound״

  אני חושב שזו גישה מרעננת ומאוד מתאימה למה שאנחנו רואים בשטח, שזה איבוד הקשר בין חברות האודיו והקהל הצעיר. המחירים האסטרונומיים של מוצרי האולטרה-הייאנד אומנם מציתים את דמיון האודיופילים, אך בו זמנית מרחקים את התחום מהצרכן המודרני, חובב המוזיקה, שלא מבין למה צריכים לשלם כאלה סכומים בשביל לשמוע מוזיקה.

  כאן חשוב להדגיש שחברת Monitor Audio היא לא חברה של מוצרים ״זולים״, אלא חברה שמציעה קו מוצרים נרחב. הקו מתחיל במוצרים בהחלט נגישים, כמו רמקולי סדרת ה-Bronze ומשם הם מטפסים דרך סדרת הביניים המוערכת, ה-Silver, סדרת ההיאנד ה-Gold (דוגמת ה-Gold 100) וסדרת הדגל ה-Platinum. בנוסף לחברה יש ליין של רמקולים שקועים, רמקולים המיועדים לקולנוע ביתי, מגברים ועוד.

  לציון 50 שנה לחברת Monitor Audio הם השיקו בשנה שעברה רמקול קונספט יוקרתי, שזכה השנה להפוך לדגם מסחרי ושמו Monitor Audio Hyphn. מדובר ברמקול דגל בעל עיצוב, תכנון וטכנולוגיות ייחודיות ותג מחיר כבד. כאן Monitor Audio מראים לנו שהם מסוגלים לייצר רמקולים חדשניים ויוצאי דופן, שפונים אל האודיופילים העמידים, אך דיי ברור שמדובר ברמקול קונספט חגיגי ולא ״הלחם והחמאה״ של החברה.

  החידושים בסדרת ה-Platinum 3G

  לא רק רמקול ה-Hyphn הושק לציון 50 שנים ל-Monitor Audio, אלא גם הדור השלישי והחדש של סדרת הדגל שלהם, ה-Platinum 3G. הסדרה כוללת כמה חידושים, חלקם למעשה משותפים לפרויקט הפיתוח של ה-Hyphn.

  הטוויטר של הסדרה הוא ה-MPD III החדש של החברה, שמגיע היישר מרמקול הדגל, ה-Hyphn. הטוויטר החדש מבטיח אחוז עיוות נמוך יותר, תגובת תדר לינארית יותר ובמה משופרת.

  Monitor Audio Platinum 200 3G - סקירה
  (Image Credit: Monitor Audio)

  יחידות המיד והוופרים של הסדרה הן מסוג RDT III, זו יחידה שמורכבת משלוש שכבות מחוברות ומפיקה את אחוז העיוות הנמוך ביותר שנמדד אי פעם ברמקולים של החברה. הגרסה הזו של ה-RDT, מגיעה אף היא מפיתוח ה-Hyphn. הדור החדש של היחידה כולל כמה שיפורים: שכבת קרבון נוספת לדרייבר לשיפור האחידות והיציבות שלו, אופטימיזציה לסראונד של הדרייבר ואופטימיזציה של קצוות הדרייבר. כל השיפורים הללו מבטיחים מעבר חלק יותר של טווח התדרים וקרוסאובר אחיד יותר.

  Monitor Audio Platinum 200 3G - סקירה
  (Image Credit: Monitor Audio)

  הדרייברים בסדרת ה-Platinum 3G מוחזקים על ידי מסגרות אלומיניום נפרדות, אשר משמשות כשכבה מבודדת כפולה בין הדרייבר, השלדה והתיבה.

  Monitor Audio Platinum 200 3G - סקירה
  (Image Credit: Monitor Audio)

  סדרת ה-Platinum 3G כוללת תיבות חדשות ומעוצבות, העשויות משכבות עבות של MDF, בעוד הגימור כולל 16 שכבות של לק (בגימורים המבריקים). הדופן הקדמי של הרמקול הינו מעוקל על מנת להוריד דיפרקציה (שבירה של גלי הקול).
  הרמקולים זמינים בשלושה גימורים יוקרתיים: Piano Ebony, Piano Black ו-Pure White Satin.

  גם רגליות השיכוך ברמקולים הרצפתיים שודרגו, הן הונדסו בשיטות מדיוקות על מנת ליצור פלטפורמה יציבה לרמקולים מבלי להשתמש בבסיס גדול ומגושם.

  Monitor Audio Platinum 200 3G

  העומד למבחן: Monitor Audio Platinum 200 3G

  ה-Monitor Audio Platinum 200 3G הינו הרמקול הרצפתי הקטן של הסדרה, כאשר מעליו נמצא דגם הדגל הנוכחי, ה-Platinum 300. ה-Platinum 200 הינו רמקול 3Way שכולל טוויטר מסוג MPD III, יחידת מיד מסוג RDT III בקוטר של 4 אינץ׳ ושתי יחידות וופר, גם הן מסוג RDT III, בקוטר של 6 אינץ׳.

  Monitor Audio Platinum 200 3G

  ה-Platinum 200 הוא רמקול בתצורת ported, בדופן האחורית ממוקמים צמד הפורטיםוהפורט שלו ממוקם בדופן האחורית.

  Monitor Audio Platinum 200 3G

  נתונים נוספים של ה-Monitor Audio Platinum 200 מספרים על נצילות של 88dB. העכבה הנומינלית הינה 4 אוהם, כאשר גם העכבה המינימלית הינה 4 אוהם, מה שמראה על עכבה יציבה, ללא צלילות. תגובת התדר של הרמקול בתנאי חדר הינה מרשימה במיוחד ועומדת על 23Hz – 60kHz​ (במינוס 6dB).

  מידות הרמקול כולל הרגליים והספייקים במ״מ הן: 1041.6 ג׳, 368.7 ר׳ ו-454.9 ע׳. המשקל הינו 35.8 ק״ג.

  עיצוב ואיכות בנייה

  סרטון ה-Unboxing:

  אנחנו קיבלנו את גימור ה-Piano Ebony ולטעמי מדובר בגימור על גבול המופתי ממש. לרוב, אני לא חסיד של גימורים מבריקים, כיוון שהם מעט פחות פרקטיים, אבל כאן מדובר באיכות, שאני פשוט לא יכול להישאר אדיש כלפיה.

  התיבה כוללת כמה עיטורים. ראשית מתחת לדרייברים בדופן הקדמית ובנוסף על הדופן העליונה ישנו מעיין פס קישוט כזה. העיטור כולל את הלוגו של Monitor Audio בקטן מלפנים ואת הכיתוב של Monitor Audio מלמעלה. לטעמי הפסים הללו עושים עבודה פנטסטית בלשבור את האופי השמרני מעט שמזוהה עם החברה, זה גורם לרמקול להרגיש מודרני יותר ומעניק תחושה יותר קלילה וכיפית.

  כל הפינות של התיבה הן מעוגלות והדופן האחורית כוללת מבנה קשתי, או גלי מרשים במיוחד. יש כאן דוגמה נהדרת לעיצוב מדויק, מצד אחד לא משהו בומבסטי, אלא מעודן, אבל מצד שני יש לכך אפקט ושבירה של ״סתם״ תיבה חלקה.

  Monitor Audio Platinum 200 3G
  המבנה הקשתי של הדופן האחורית

  תמיד חשבתי שהדרייברים הלבנים של Monitor Audio הם מהדרייברים הכי יפים שיש, וזה כמובן נכון גם לדגם ה-Platinum 200. בנוסף המסגרת באלומניום לבן של כל דרייבר, מהווה אלמנט עיצובי נוסף.

  Monitor Audio Platinum 200 3G

  העיצוב הבריטי נודע לרוב בשמרנות שלו ואני חושב שה-Monitor Audio Platinum 200 מהווה טייק מודרני ומושקע על אותו העיצוב השמרני, מצד אחד הרמקול עדיין מרגיש קלסי, מצד שני יש כאן בבירור חשיבה על הפן העיצובי, עם העיטורים ורמת הגימור. אין דרך אחרת לומר זאת, אני חושב שה-Monitor Audio Platinum 200 בגימור ה-Piano Ebony הוא אחד הרמקולים היפים שסקרנו.

  Monitor Audio Platinum 200 3G

  אהבתי מאוד גם את כך שהרמקולים מגיעים כבר עם הרגליים מורכבות, זה מפחית משמעותית את כמות הזמן שלוקח לפתוח את הרמקול ולהתחיל ליהנות ממנו. כל מה שצריך הוא להבריג את הספייקים הנוחים והגדולים והכל מוכן. אהבתי גם את השילוב של פוסטר של הרמקול בגודל מלא, לטעמי זה יכול להיראות נהדר בחלל האזנה ייעודי.

  Monitor Audio Platinum 200 3G

  הנקודה היחידה שחסרה לי כאן זה הגרילים. אז נכון, הרבה מאוד רמקולי הייאנד מודרניים מגיעים ללא גרילים, כמו למשל הרמקולים האישיים שלי, ה-YG Acoustics Carmel 2. יחד עם זאת, לשים רמקול מבריק כזה בסלון עם הדרייברים הלבנים האלה יכול בקלות להפוך למגנט עבור ילדים קטנים של אורחים ולגרום ללא מעט זיעה קרה אצל הבעלים המאושר של הרמקולים האלה.

  ה-Monitor Audio Platinum 200 מגיעים עם ״קופסת כלים״, שכוללת מטלית, מפתח לכיוונון הספייקים ומפתח מיוחד, המשמש לחיזוק הברגים בדופן האחורית של הרמקול שלמעשה מחוברים לצינורות שמחזיקים את הדרייברים ומבודדים אותם מהתיבה. על פי המדריך של Monitor Audio, ברגים אלה עלולים להשתחרר מעט בזמן ההובלה, או עם הזמן ואז בעזרת המפתח המצורף ניתן לחזק אותם. הנה הציטוט מהמדריך:

  ״Should this bolt become loose over time, or has worked loose during transit, then please use the supplied tor key to tighten the bolt back up. This only needs to be a
  quarter turn after the strain has been taken by the bolt.״

  מבחן ההאזנה

  מכיוון שמדובר ברמקולים חדשים הרצתי אותם במשך יומיים, כאשר במהלך היומיים האלה האזנתי רק מעט, על מנת לקבל רושם ראשוני. המערכת ששימשה אותי לסקירה מורכבת ממגבר משולב Nagra Classic Int, סטרימר Lumin U2 Mini וממיר MSB Discrete DAC. הכבילה כולה היא של חברת Nordost מסדרת Blue Heaven. פרטים מלאים על המערכת תמצאו בסוף הכתבה. כשלא מצויין אחרת השירים הוזרמו מ-Tidal דרך Roon.

  במהלך ההרצה ניסיתי לשים לב כבדרך אגב, האם ישנה תכונה כלשהי של ה-Monitor Audio Platinum 200 שתופסת לי את האוזן. לא מצאתי משהו שבלט מידי, ובדרך כלל זהו סימן מצויין. כי ברמקולים ואודיו, אולי כמו גם בחיים, אם יש משהו שמיד תופס את האוזן, לרוב זה סימן שיש משהו מודגש וברגע שיש הדגשים כלשהם, זה כבר הופך להיות לעניין של טעם והתאמה לסגנון מוזיקלי. התכונה היחידה שכן שמתי לב אליה כבר במהלך ההרצה היא רמת הניקיון המרשימה של ה-Platinum 200, אז הנה עוד סימן חיובי.

  במהלך ההרצה כן הזדמן לי לשמוע שני תקליטים וזו למעשה היתה ההאזנה ״הרצינית״ הראשונה שלי. התקליט הראשון שניגנתי היה Cry No More של Danielle Nicole, זמרת ונגנית בס אמריקאית. זהו אלבום בלוז דיי קליל, אך עם בס נהדר. הבס דרך ה-Platinum 200 הרגיש לי הדוק ומלא. אופי הסאונד הינו דיי רגוע, זהו לא רמקול ״תוקפני״, שמנסה לזרוק את הסאונד אל עבר המאזין, אלא רמקול שמייצר במה רחבה וטבעית, כזו שמאפשרת לכם לבחור אם אתם רוצים להתרכז ולצלול אל תוך המוזיקה, או להקשיב ברוגע, אפילו ברקע.

  Monitor Audio Platinum 200 3G - סקירה


  בקטע Hot Spell, הבס פאנצ׳י במיוחד ויחד עם זאת האיזון נשמר, הווקל מופרד, והסאונד הוא מעודן, ללא תוספות, או הדגש של תחום כלשהו. יש הרבה קטעי בס דיי כבדים בתקליט, וה-Platinum 200 לרגע לא נשמעו ״בומי״ או מוגזם.

  התקליט השני שניגנתי הוא האלבום האקוסטי המשובח והאודיופילי, Contact Myself 2.0 של Katja Werker. רכשתי את האלבום הזה בתערוכת מינכן 2023. זהו אלבום שכולל ווקל ושתי גיטרות אקוסטיות. ה-Platinum 200 מצליח לשחזר באופן נהדר את ההקלטה הפנומנאלית כאן. הגיטרות כל כך אמיתיות, הפריטה נקייה ובשרנית באופן מדוייק, הבס עמוק ונקי. יש כאן את העדינות של הפריטה מצד אחד ומהצד השני הסאונד מרגיש גדול ועוצמתי. בתקליט הזה שיחקתי עם ה-Toe-In, כלומר הזווית של הרמקול כלפי המאזין, את התוצאה הטובה ביותר קיבלתי בזווית דיי חדה כלפי נקודת ההאזנה, כך קבלתי את שחזור המרכוז של הווקל באופן המשכנע ביותר.

  Monitor Audio Platinum 200 3G - סקירה

  מכאן עברתי לדיגיטל ופתחתי בשיר שבחרתי בו לשיר השבוע לאחרונה, Flowery Days של האומן בעל שם הבמה, Christine and the Queens. זו בלדת פופ מבוססת פסנתר ומפוצצת ברגש. הפסנתר כל כך צלול בגבוהים שלו, בקטע הזה אפשר בקלות להרגיש בשחזור הגבוהים המרשים של ה-Platinum 200. בקטע הזה יש גם בס מפתיע ועמוק, שגם הוא מועבר באופן הדוק ונקי. הווקל מופרד, מרגש ומלא בפרטים, כולל תחושת הרוק בפיו של הזמר בסיום של כל מילה. האיזון מרשים ביותר וקטע התופים בסיום, הדוק ומדויק להפליא.

  ברוב הסקירות שלי אני עושה הרבה שימוש במוזיקה שגיליתי לאחרונה, כיוון שלטעמי זה דיי משעמם לחזור על אותם הקטעים כל הזמן, ולכן אני נהנה לנצל את הסקירות גם על מנת לשתף אתכם במוזיקה חדשה. אך הפעם משהו משך אותי כן לבחון את הרמקול בעזרת רשימה שלי של ״שירים לבחינת מערכת״. אני תמיד אומר שסקירה של ציוד אודיו היא כמו מסע, והפעם המסע הזה לקח אותי מעט אל העבר והשירים שעזרו לי לבחון ציוד בשנים האחרונות, כנראה שגם זה אומר משהו על התחושות שלי לגבי ה-Monitor Audio Platinum 200.

  תחילה אני חוזר לקטע פסנתר שאני מאוד אוהב, The Tree של Rui Massena. לא פעם הקטע הזה מועבר באופן פחות נקי במערכות שבחנתי, כאן הוא נשמע נקי ומרגש ומזכיר לי בדיוק למה כל כך התאהבתי בו בזמנו. יש כאן פרזנטציה טבעית במיוחד, זה קשור גם לרמת ההפרדה וגם לבמת הסאונד, שניהם מדויקים במידה שמאפשרת לשמור על טבעיות וקסם ללא תחושה מוגזמת. בכנות האזנה לקטע הזה דרך ה-Platinum 200, הוביל ללחלוחית שנוצרה בעיניי.

  אם אני כבר במצב רוח מרוגש, המשכתי לשתיים מבלדות הפולק המרגשות ביותר שיש. תחילה Frenchtown של Allan Taylor. בקטע הזה התמקדתי בבס והבחנתי בכך שה-Decay, כלומר הזמן שלוקח לסאונד ״להפסיק״ בסיום הוא מהיר במיוחד. זה מאפשר לבס לא להתערבב עם שאר הצלילים ומאפשר הפרדה, ניקיון ורמת פירוט מעולה. הווקל של Allan נשמע עמוק, מלטף עם הפרדה ודינמיות מעולים.

  הבלדה השנייה שניגנתי הייתה Not With You של Sophie Zelmani. המרכוז של הווקל מדויק, קולה של סופי מרחף בעדינות מרגשת ומלא בפרטים. הגיטרה מצלצלת באופן נעים והבס פאנצ׳י ומאוזן. סולו הגיטרה בסיום ממלא את החלל כולו בסאונד מדויק ועוצמתי.

  מכאן הגברתי קצת את האנרגיה ועברתי לבלוז, בחרתי בבלדה Lock and Key של Rose Cousins. בקטע הזה נחשפת רמת פירוט פנטסטית בחלק המיד בס, לטעמי יש לכך קשר ליכולת ה-decay הגבוהה של הרמקולים. רמת הניקיון היא מצוינת, לא פחות מכך. התופים הדוקים ומפורטים במיוחד. בקטע הזה ניתן גם להרגיש ב-Imaging נהדר, הגיטרה למשל נמצאת בקצה הבמה השמאלי ולא זזה משם, ההעברה הכללית היא מלאת חיים ומרגשת.

  תכונה חשובה נוספת של ה-Monitor Audio Platinum 200 שראוייה לציון לשבח, זה הביצועים של הרמקולים האלה בעוצמות ניגון נמוכות. יש כאן שמירה מרשימה ביותר על דינמיות ותחושת בס, גם בעוצמות הניגון הנמוכות. זו תכונה נהדרת שתאפשר לכם לקבל חוויית האזנה שלמה יותר גם בהאזנות ערב, או סתם כשלא בא לכם להפציץ בווליום.

  מכאן המשכתי לקטע של ג׳אז ומוזיקת עולם בשם Duende של Bozzio Levin Stevens. זהו קטע אודיופילי פשוט מעולה. רמת הפירוט של התופים בהתחלה, בהיעדר מילה אחרת, היא פשוט ״פסיכית״. רצפת הרעש של הרמקול בהפסקות שבין קטעי התיפוף והגיטרה היא אפסית לחלוטין. גם בקטע הזה יש מפגן מרשים של Imaging, הגיטרה ממורכזת ושוב הניקיון בבס ממש יוצא דופן. יש קטע של פעמונים שמגיעים מצד ימין ומשולבים באופן חלק וטבעי.

  מכאן המשכתי לקטע אלקטרוני. אחד הקטעים ששימש אותי רבות בשנים האחרונות הוא Celestial Echo של Malia. עומק הבס בקטע מאפשר להתרשם בקלות מכמה נמוך ה-Platinum 200 מסוגלים לרדת. ביצועי הבס של הרמקולים האלה הם מהטובים שהיו אצלי בחלל, ההדיקות והניקיון, מאפשרים להרגיש בס עמוק, מבלי שלרגע זה נשמע מהמהם, או מוגזם. רמת הפירוט בקטע הזה, שכולל אפקטים רבים משוחזרת בקלות על ידי ה-Monitor Audio. רמת הפירוט של הרמקולים האלה היא גבוהה במיוחד, אך היופי הוא בכך שהוא עושה זאת באופן טבעי שלרגע לא מרגיש מלאכותי. הפרטים הם שם, אבל המרכז הוא המוזיקה וככה בדיוק זה צריך להיות.

  לקראת סיום, בחנתי את ה-Platinum 200 בקטע הרוק, Help Yourself To Me של ההרכב Madrugada. כאן אני מחפש לשמוע את העוצמה של הסולן, יחד עם האווירה האנרגטית של הקטע, במיוחד בפזמון וזה בדיוק מה שקיבלתי, סאונד עשיר, עוצמתי ואנרגטי. הפסנתר מעודן, הווקל מרגש, ביצוע נהדר.

  יש לי רק דרך אחת שאני מכיר לסיים סקירה מרגשת ומרשימה כזו, כמובן על ידי Remembering של Avishai Cohen. הפרזנטציה אוורירית, הבס מופרד באופן נפלא, ההדיקות ורמת הפירוט בכל נגיעה במיתרים, הוא מהטובות ביותר שיצא לי לשמוע. הפסנתר מרחף בעדינות מדבקת, עם גבוהים מצלצלים וחלק תחתון בשרני. סולו הבס של אבישי הינו עמוק, מפוצץ בפרטים ומהווה דרך מושלמת לסיים את הסקירה.

  סיכום

  Monitor Audio Platinum 200 3G

  ה-Monitor Audio Platinum 200 3G הם רמקולים בעלי עיצוב יוקרתי ומושקע. גימור ה-Piano Ebony הוא פשוט יצירת אומנות. מבחינת הגודל, ה-Platinum 200 מתאימים בול לסלון הישראלי הממוצע, הם לא גדולים מידי, אך הם בוודאי בעלי נוכחות מרשימה.

  כשאני חושב על הסאונד של הרמקולים האלה ועל המטרה של Monitor Audio, כפי שהם הצהירו: ״make audio human״, אני כן מרגיש שיש חיבור. את החיבור אני רואה בכך שהסאונד של ה-Platinum 200 מכוון גם לחובבי המוזיקה וגם לאודיופילים. חובבי המוזיקה יהנו מהסאונד המאוזן, הטבעי והמרגש וגם מהביצועים המעולים בעוצמות ניגון נמוכות, בעוד האודיופילים יהנו מרמת הפירוט הפנטסטית במיד בס והבס, הדינמיות וה-Imaging.

  בשורה התחתונה, ה-Monitor Audio Platinum 200 3G הם הרמקולים הטובים ביותר של Monitor Audio שיצא לי לשמוע עד כה והם מראים שהחברה הזו לחלוטין הולכת קדימה ומשפרת עוד ועוד את מוצריה בכל דור.

  בוודאי שלא מדובר כאן ברמקול זול, אך אם אתם מחפשים רמקול ברמת המחיר הזו, אנחנו ממליצים לכם בחום לבחון את ה-Platinum 200 ולתת לו לרגש אתכם כמו שהוא הצליח לרגש אותנו.

  מחיר: 44,990 ₪
  אחריות: 5 שנים

  המבצע של קונקטור לסדרת ה-Platinum

  חברת קונקטור יוצאת במבצע במסגרתו אתם יכולים לקבל הדגמה של רמקולי Monitor Audio Platinum, מדגמי ה-100, 200 ו-300 אצלכם בבית. אין דרך טובה מזו להתרשם ממוצר אודיו ולכן אנחנו ממליצים לכם בחום לנצל את המבצע במידה ואתם שוקלים לרכוש רמקולים ברמת המחיר הזו.
  לפרטים המלאים על המבצע פנו לעמוד הקשר של קונקטור.
  אתר AVReviews אינו אחראי על תוקף, או תנאי המבצע.

  המערכת ששימשה אותי לסקירה:
  מגבר משולב: Nagra Classic Int
  סטרימר: Lumin U2 Mini
  ממיר: MSB Technology Discrete DAC
  פטיפון: Nottingham Analogue Interspace Jr עם ראש MC מדגם Phasemation PP-200
  קדם מגבר פונו: Nagra VPS
  כבלים
  כבל USB בין ה-Lumin U2 Mini לממיר: Nordost Blue Heaven
  כבל XLR בין הממיר למגבר: Nordost Blue Heaven
  כבל RCA בין הפונו למגבר: Nordost Blue Heaven
  כבלי רמקולים: Nordost Blue Heaven
  חשמל:
  כבלי חשמל עבור המגבר, הממיר והסטרימר: Nordost Blue Heaven
  מפצל חשמל: QBASE QB8 Mark II
  כבל חשמל עבור המפצל: Nordost Red Dawn

  Facebook
  WhatsApp
  Telegram
  Email
  Print

  כתיבת תגובה

 • MusicStorePro
 • avreviews_brand_banner2
 • avreviews facebook

  רוצים להישאר מעודכנים?

  דילוג לתוכן