מבזק חדשות והשקות

מבזק חדשות והשקות

YG Acoustics מכריזים על שיתוף פעולה עם CAS

חברת הרמקולים האולטרה היי-אנד, YG Acoustics, שלא מזמן נפרדה מהמקים שלה, יואב גבע, מכריזה על שיתוף פעולה ייחודי. שיתוף הפעולה הינו עם חברת Cambridge Acoustic Sciences או CAS בקיצור. מטרת שיתוף הפעולה היא לפתח במשותף טכנולוגיות חדשניות בתחום הרמקולים על מנת להשיק ליין חדש של רמקולים וגם לשפר את הדגמים הקיימים.
חברת CAS מספקת שירותי מדידה מתקדמים, יחד עם שירותי תכנון וייעוץ לייצרנים בתחום האודיו. החברה הוקמה בידי שני דוקטורים לאסטרו-פיזיקה מאוניברסיטת קמברידג'.
ההסכם הוא הסכם אסטרטגי רב שנתי במסגרתו חברת CAS תעבוד בבלעדיות עם YG Acoustics בתחום הרמקולים.
ההודעה המלאה באתר של YG.

מבזק חדשות והשקות

Rotel Tribute Edition A11 & CD11

חברת רוטל משיקה פרויקט מיוחד ומרגש לזכרו של Ken Ishiwata. קן היה אישיות ידועה בעולם ה-HiFi, ונחשב לגאון שידע לשפר ביצועים של מכשירים מבלי להפוך אותם ליקרים יותר. קן שימש במשך עשרות שנים כשגריר המותג Marantz, עד שעזב את החברה קן נפטר בשלהי 2019, בעת שייעץ לרוטל על שדרוג שני המוצרים: מגבר משולב A11 ונגן CD מדגם CD11.
כעת רוטל סיימו את הפרויקט בהשראתו ומשיקים גרסאות מחווה מיוחד של שני דגמים.
ה-A11 הוא מגבר מסוג Class A\B עם הגברה של 50W לערוץ ב-8 אוהם, עם פונו סטייג' לראשי MM ו-DAC מסוג Texas Instruments 24-bit 192kHz, גם נכן ה-CD מגיע עם אותו ה-DAC.
דף המוצר A11
דף המוצר CD11

מבזק חדשות והשקות

נטפליקס מציעה טעימה חינמית

נסיים בחדשות מבית נטפליקס, שהשיקו לאחרונה עמוד אינטרנט המציע טעימה חינמית של תכניה המקוריים במטרה למשוך לקוחות פוטנציאליים להתרשם מהתכנים והממשק המתקדם.
מבחינת התכנים תוכלו למצוא שם את "דברים מוזרים" הנהדרת, סרט האימה "קופסת הציפורים", סרט הדרמה המוערך "האפיפיורים", סדרת הדוקו-טבע "כוכב הלכת המופלא" וסדרת הילדים "בייבי בוס".

מבזק חדשות והשקות

כתיבת תגובה