מהדורת החדשות השבועית - מרגישה פצצה, עדה לרצח, הפרפר של AVReviews

מהדורת החדשות השבועית – מרגישה פצצה, עדה לרצח, הפרפר

ברוכים הבאים למהדורת החדשות השבועית, עם כל מה שאפשר לראות במסך הקטן והמלצות מוזיקה.

מה לראות?

סלקום TV

היום (18/02) יעלו התכנים הבאים:
"מרגישה פצצה" (2018), קומדיה. אמי שומר מככבת בקומדיה אודות אישה חסרת ביטחון שמתעוררת אחרי נפילה, ופתאום היא בטוחה שהיא האישה הכי יפה ומצליחה בעולם. מה יקרה לביטחונה האישי כשהיא תגלה שהמראה שלה כלל לא השתנה?

"עדה לרצח" (2016), דרמת מתח. ילדה בת 12 היא השורדת היחידה מטבח שהתבצעה בבית קברות. כעת אליה להימלט מפני הרוצח, בזמן שחייל לשעבר המחפש גאולה מגן אליה.

ביום רביעי הבא יעלו התכנים הבאים:
"הפרפר" (2017), דרמת מתח ביוגרפית. סיפורו של הנרי שרייר שנשלח לבית כלא צרפתי על אדמת מושבה אפריקאית, בגין האשמה אינה מוצדקת ברצח. שם הוא מתחבר לזייפן אומן ויחד הם מתכננים בריחה. עם צ'ארלי האהנם ורמי מאליק.

"טרנזיט" (2018), דרמה היסטורית. צעיר הנמצא במרסי, תחת הכיבוש הנאצי, מחכה לספינה שתיקח אותו למקסיקו, בזמן שהוא מתאהב באשתו של סופר מת, שאת זהותו הוא גנב.

מבחינת סדרות:
ביום שני תעלה העונה הראשונה של "העיר על הגבעה". סדרת מתח, עוזר תובע מחוזי משתף פעולה עם סוכן FBI וותיק ומושחת על מנת להילחם בפשע בבוסטון של שנות ה-90. עם: קווין בייקון.

https://youtu.be/aYG2NoS-DQI

נטפליקס

ביום שישי יעלו התכנים הבאים:
"השבטים", עונה ראשונה של סדרת מדע בדיוני חדשה מגרמניה. יבשת אירופה פוסט אפוקליפטית, התפלגה לשבטים רבים הנלחמים על השליטה. שלושה אחים מנסים לשרוד, בזמן שאיום ממשי מרחף מעל פני היבשת.

"אכפת לי", סרט קומדיה שחורה אודות אפוטרופסית שמונתה על ידי בית המשפט, מרמה זקנים וגונבת מהם את ביתם, פוגשת סופסוף יריבה ראויה. עם: רוזמונד פייק, פיטר דינקלג' ואיסה גונזלס.

ביום שלישי יעלה הסרט התיעודי, "פלה: אגדה ברזילאית". הסרט מגולל את סיפור הפיכתו של פלה, מכדורגלן צעיר וגיבור לאומי, על רקע התהפוכות בברזיל בשנות ה-60.

ביום רביעי הבא יעלו התכנים הבאים:
"פה קבור הכלב", תוכנית ריאלטי חדשה אודות מאלף הכלבים ג'אס לברט, שעוזר למשפחות עם בעיות המשמעת של הכלבים שלהם. למי שהתגעגע לתוכנית של סיזר מילאן, נראה שמדובר בתחליף ראוי.

"עידן הסמוראים: הקרב על יפן", סדרה תיעודית עם שחזורי קרבות מרהיבים, המספרת על ההיסטוריה של יפן הפיאודלית ולוחמי הסמוראים של המאה ה-16.

לסיום, "ג'יני וג'ורג'יה" סדרת דרמה רומנטית חדשה. ג'ורג'יה ושני ילדיה, ג'יני ואוסטין עוברים לעיירה חדשה בניסיון לפתוח דף חדש. זו סדרה שמנסה להיות "בנות גילמור" הבאה, הם אפילו מזכירים את הסדרה הזו בטריילר שלהם.

מה לשמוע?

כאן תמצאו המלצות לשירים חדשים ושירים מכל התקופות שעשו לי את השבוע.
לינק לרשימה המלאה של השירים (ב-Spotify) מצורף בסוף החלק.

השבוע יצא מבול של קטעים אינסטרומנטליים מרהיבים, כך שהיה ברור לי שאבחר בקטע אינסטרומנטלי גם השבוע, ועדיין הבחירה הייתה ממש לא פשוטה. בסופו של דבר החלטתי לבחור בקטע של הצמד ההולנדי: Trigg & Guesset. מדובר בצמד נגנים מוכשרים שמלחינים וגם מפיקים את המוזיקה שלהם. הסגנון הוא ג'אז עם שילוב אלקטרוני.

הקטע שבחרתי נקרא Pick Or Pluck והוא כולל רצועת בס מהממת ומקצב איטי ומשכר, כמו שאני אוהב. את הקטע הזה יחד עם עוד קטעי ג'אז נפלאים תוכלו למצוא גם ברשימת ההשמעה שלי: "טרקלין הג'אז של אנטון".

האזנה מהנה:

נמשיך לעוד שני קטעים אינסטרומנטליים חדשים משובחים:
הקטע הראשון הוא קטע גיטרות משגע:

הקטע השני הוא קטע ג'אז חלק מדנמרק:

את חלק השירים הלא חדשים ברשימה נפתח בקטע בלדת רוק איטי מרגשת:

נמשיך לפולק רוק אקוסטי:

נסיים הפעם בלהקה מעניינת שעושה, סול, קאנטרי ופולק משובח:

רשימת השירים המלאה שעשתה לי את השבוע ב-Spotify:

תזכורת: אתם יכולים להמיר את הרשימה לשירות הזרמה אחר בעזרת השירות TuneMyMusic.

עד כאן להפעם, סופ"ש נפלא!

כתיבת תגובה