fbpx
חדשות וסקירות בנושא סרטים, מוזיקה, ציוד אודיו וקולנוע ביתי
חיפוש
 • Axxess Forté – המותג החדש של Audio Group Denmark

  קבוצת מותגי העל הדנית, Audio Group Denmark, מוסיפה מותג רביעי לרשימה שלהם. המותג החדש נקרא Axxess, ותחת המותג הזה הם ישיקו מוצרים יותר ברי השגה.

  Axxess Forté
  (Image Credit: Audio Group Denmark)

  מעט על Audio Group Denmark

  הקבוצה Audio Group Denmark הוקמה בידי Lars Kristensen ו-Michael Børresen בשנת 2020, ואיחדה תחת המטריה שלה שלושה מותגים: מותג הרמקולים, Børresen Acoustics, מותג ההגברה והאלקטרוניקה, Aavik ומותג הכבלים, Ansuz.

  לשני החברים יש היסטוריה ארוכה ומרתקת. Lars Kristensen היה במשך 20 שנה מנהל המכירות העולמי של חברת Nordost. בסוף שנות ה-80, כש-Lars ניהל חנות HiFi בדנמרק, הוא הכיר את Michael Børresen, אז סטודנט סקרן להנדסה עם תשוקה לבחינה דקדקנית של רכיבי אלקטרוניקה בודדים ושיפור שלהם.

  בשנת 2003, השניים נפגשו דיי במקרה, ולאחר ש-Michael השמיע ל-Lars אב-טיפוס של רמקול, שהוא עבד עליו, השניים שילבו כוחות והקימו יחד את חברת Raidho. בעקבות המשבר העולמי של 2008, הם החליטו למכור את החברה לשותף אחר, השניים נשארו בחברה.

  בשנת 2011, רעיון מהפכני של Michael Børresen בתכנון כבלים היה משהו ש-Lars לא יכל היה להתעלם ממנו וכך נוצר המותג Ansuz Acoustics. הסקרנות של Michael הובילה אותו גם להתנסות בהגברה וכך בשנת 2015 נולד המותג, Aavik Acoustics.

  לבסוף בשנת 2017 השניים עזבו סופית את Raidho ושנה לאחר מכן נולד מותג הרמקולים החדש שלהם, Børresen Acoustics. במאי 2021 הצטרף איש מפתח מנוסה נוסף לקבוצה, זהו Flemming E. Rasmussen, המקים, המהנדס הראשי והבעלים לשעבר של חברת Gryphon.

  המותג הרביעי: Axxess

  קבוצת Audio Group Denmark היא אחת הקבוצות החדשניות והמסקרנות של השנים האחרונות, אך רוב מוצרי החברה הם רחוקים מלהיות ברי השגה. אחת הדוגמאות הבולטות לכך הוא הרמקול המדפי, Børresen Acoustics M1, שמגיע עם תג מחיר של 100,000 $.

  Axxess Forté
  (Image Credit: Audio Group Denmark)

  כעת החברה מחפשת להרחיב את קהל היעד שלהם ולשם כך הם משיקים מותג חדש בשם Axxess. המותג Axxess, צפוי לכלול את כל הסוגים של מוצרי החברה, כלומר רמקולים, אלקטרוניקה וכבילה. המוצרים של המותג יעשו שימוש בטכנולוגיות הקצה של החברה, שמפותחות עבור המותגים הבכירים, וינסה להנגיש אותם במחירים יותר ברי-השגה.

  המוצר הראשון: Axxess Forté

  המוצר הראשון שמושק תחת המותג Axxess הינו מגבר משולב All In One בשם Axxess Forté. ה-Forté מבוסס על טכנולוגיות שפותחו עבור המותג Aavik. בין השאר, טכנולוגיית ההגברה, UMAC™’ שמהווה שדרוג בעל פטנט על טופולוגיית ה-Class D. על פי החברה, טכנולוגיית ה-UMAC™ מייצרת פחות רעשים בתדרים הגבוהים, על כן זקוקה לפילטרים עם פחות השראה (inductive). בנוסף למגברים בטכנולוגיה זו יש Damping Factor גבוה, המאפשר להם שליטה טובה יותר ברמקולים.

  Axxess Forté
  (Image Credit: Audio Group Denmark)

  הממיר המובנה מבוסס על מעגל בפיתוח פנימי מסוג 1bit DAC, שלטענת החברה משמר באופן מקסימלי את האופי האנלוגי של הסאונד. ה-Axxess Forté עושה שימוש בסלילים מסוג Ansuz Tesla, שהם אחד מאבני היסוד של Audio Group Denmark ותורמים לביטול הרעשים במגבר.

  טכנולוגיות נוספות הן ספק כוח מסוג resonant mode power supply, השואב השראה מתיכנון ספקי הכח של מגברי Aavik. התיבה של מגבר ה-Axxess Forté גם היא עושה שימוש בחומרים שפותחו עבור התיבות של Aavik. משלימים את החבילה הם מודול ההזרמה שמגיע אף הוא ממגברי Aavik ומגבר אוזניות הפועל כ-Class A ובעל אחוז עיוותים נמוך.

  המגבר מגיע בתיבה קומפקטית ומעוצבת, שתשתלב נהדר בכל חלל מודרני.

  Axxess Forté
  (Image Credit: Audio Group Denmark)

  מבחינת כניסות ויציאות, ה-Axxess Forté כולל שלל כניסות דיגיטליות, אופטית קואקסיאלית – BNC וכניסת USB-B. בנוסף ישנה כניסת RCA אנלוגית יחידה. בצד היציאות ישנן חיבורי רמקולים ויציאת RCA – Pre-Out.

  Axxess Forté
  (Image Credit: Audio Group Denmark)

  עוצמת ההגברה הינה 100W לערוץ ב-8 אוהם. מידות המכשיר במ״מ הן: 370 ר׳, 420 ע׳ ו-110 ג׳ המשקל הינו 7.9 ק״ג.

  ה-Axxess Forté מגיע בשלוש תצורות שונות, כולן בעלי מפרט זהה, ההבדלים הם בכמות הרכיבים המיוחדים של הסדרה כמו סלילי ה-Tesla.
  מחירי ארה״ב הם:
  $5.500 עבור ה-FORTÉ 1.
  $8.000 עבור ה-FORTÉ 2.
  $11.000 עבור ה-FORTÉ 3.

  Facebook
  WhatsApp
  Telegram
  Email
  Print

  כתיבת תגובה

 • MusicStorePro
 • avreviews_brand_banner2
 • avreviews facebook

  רוצים להישאר מעודכנים?

  דילוג לתוכן