fbpx
T+A

AVReviews

חדשות וסקירות בנושא סרטים, מוזיקה, ציוד אודיו וקולנוע ביתי
 • fuse
 • YG Acoustics Peaks Series – סדרת הכניסה החדשה

  חברת האולטרה היי-אנד, YG Acoustics, מכריזה על סדרת כניסה חדשה ומהפכנית, ה-YG Acoustics Peaks Series.

  חברת YG Acoustics נמצאת בפרשת דרכים לאחר הפרידה ממר יואב גבע, המקים של החברה וחתימת הסכם שיתוף הפעולה עם חברת Cambridge Acoustic Sciences. כעת החברה מנסה להמציא את עצמה מחדש על ידי הרחבת היצע המוצרים שלהם. מה שהתחיל בהשקת הרמקולים האקטיביים הראשונים של החברה, ה-Vantage Live, ממשיך כעת בסדרת כניסה חדשה, שמנסה להנגיש את מוצרי החברה לקהל אודיופילים רחב יותר.

  הכירו את סדרת YG Acoustics Peaks Series

  YG Acoustics Peaks Series
  (Image Credit: YG Acoustics) כל סדרת ה-YG Acoustics Peaks Series

  סדרת ה-Peaks Series היא הסדרה הנרחבת ביותר של YG Acoustics עד כה. הסדרה כוללת שני דגמים של רמקולים מדפיים (עם סטנדים תואמים), שלושה דגמים של רמקולים רצפתיים וסאבוופר אקטיבי.

  הסדרת, שנקראת ״פסגות״, שואבת השראה מרכס הרי הרוקי שמקיפים את קולורדו, בה חברת YG Acoustics ממוקמת.

  האלמנטים המשותפים לכל רמקולי הסדרה הם השימוש בטוויטר ה-ForgeCore הייחודי של החברה, זהו טוויטר שכולל יחידת מגנט שמשמשת גם כמנוע וגם כ-enclosure של הטוויטר. הטוויטר כולל אחוז עיוות אולטרה נמוך. יחידות המיד והוופרים הם יחידות ה-BilletCore, יחידות אשר נבנות מחתיכת אלומיניום שלמה, שנחתכת בדיוק על ידי מכונת חיתוך ולא מופעל עליה לחץ, כמו בשיטת ייצור הדרייברים הסטנדרטית. גישה זו מונעת שברים ביחידה ומייצרת יחידה קשיחה, מדויקת ואמינה במיוחד.

  האלמנטים מורכבים בתוך דופן קדמית עבה מאלומיניום, שמיוצרת במפעל של YG Acoustics באמצעות מכונות ה-CNC, בהתאם למודל ממוחשב מדויק. כמו כל הרמקולים של חברת YG Acoustics, גם הרמקולים ב-Peaks Series הם בתצורת תיבה סגורה (sealed). דפנות תיבת הרמקולים, מלבד הדופן הקדמית, עשויים מלוחות של סיבי שרף צפופים בעובי של אינץ׳. התיבות נעשות בהתאמה אישית על ידי סדנאות נגרות באירופה. התיבות בפנים כוללות חיזוקים מתקדמים וחומרי ספיגה אשר מבטלים רזוננס והשתקפויות של הסאונד.

  מעגל הקרוסאובר נמצא בתחתית של כל רמקול בתא אלומניום המופרד ומוגן משאר התיבה. על פי YG Acoustics, מעגלי הקרוסאובר עושים שימוש ברכיבים מהרמה הגבוה ביותר המורכבים על לוחות שיוצרו במפעל של YG. מעגל הקרוסאובר עבר אופטימיזציה בעזרת סימולציות מורכבות ואינספור שעות האזנה בידי המהנדסים של YG.

  על פי חברת YG Acoustics, הרמקולים של ה-Peaks Series מייצרים בימת סאונד מאסיבית, רמת פירוט גבוהה יחד עם מוזיקליות יוצאת דופן וסאונד טבעי, שאינו גורם לעייפות.

  הדגמים השונים

  הדגם הקטן ביותר הוא ה-Cairn, רמקול מדפי בתצורת 2Way עם טוויטר ForgeCore ויחידת מיד-וופר מסוג BilletCore בגודל 6 אינץ׳. הדגם המדפי הבכיר הוא ה-Tor, שכולל תיבה גדולה יותר ויחידת מיד-וופר בגודל 7 אינץ׳.

  YG Acoustics Peaks Series Cairn
  (Image Credit: YG Acoustics) דגם ה-Carin

  הדגם הרצפתי הקטן ביותר הוא ה-Talus, שמגיע בתצורת 2Way עם יחידת מיד-וופר בגודל 7 אינץ׳. רמקול ה-Ascent, הינו רמקול הביניים והוא מגיע בתצורת 3Way, עם יחידת מיד בגודל 7 אינץ׳ ו-וופר בגודל 8.5 אינץ׳. רמקול הדגל הוא ה-Summit, שגם כמובן רמקול 3Way וכולל יחידת מיד בגודל 7 אינץ׳ ויחידת וופר ענקית בגודל 10.25 אינץ׳, המשקל של רמקול ה-Summit הינו 72.1 ק״ג.

  YG Acoustics Peaks Series Summit
  (Image Credit: YG Acoustics) דגם ה-Summit

  לסיום, דגם הסאבוופר האקטיבי נקרא Descent, והוא כולל הגברה בעוצמה של 1,000W ודרייבר מסוג BilletCore בגודל 11 אינץ׳, משקל הסאבוופר הוא 49.4 ק״ג.

  YG Acoustics Peaks Series
  (Image Credit: YG Acoustics) הסאבוופר, Descent

  סדרת ה-YG Acoustics Peaks Series זמינה בשלושה גימורים שונים:

  YG Acoustics Peaks Series finishes
  (Image Credit: YG Acoustics) הגימורים של סדרת YG Acoustics Peaks Series

  הנה סרטון ההשקה השיווקי של סדרת YG Acoustics Peaks Series:

  Facebook
  WhatsApp
  Telegram
  Email
  Print

  כתיבת תגובה

  הרשמה לחדשות שבועיות

  שווייץ

  שווייץ, לא רק שעונים, גם גן עדן אודיופילי

  בכתבה זו נכיר לכם כמה מהחברות האקסקלוסיביות ביותר בעולם האודיו, אשר מגיעות משווייץ, ונדבר מעט על האופי והתרבות השווייצרית, שתורמים רבות לייחודיות של חברות אלה.

  מה צופן העתיד בתחום הטלוויזיה?

  לפני כמה ימים, חבר שאל אותי איך אני חושב שהטלוויזיה שלנו תיראה בעוד 10 שנים. הופתעתי מהשאלה וגמגמתי משהו על עוד יותר רזולוציה וגודל. אז

  JBL – סיפורה של ענקית אמריקאית

  כשמדברים היום על חברת JBL, הדבר הראשון, שקופץ בראשי הוא רמקול ה-Bluetooth האולטרה פופולרי ממותג Flip, או ליין האוזניות הנרחב של החברה. אומנם, מוצרים אלה

  דנמרק, אימפריה של סאונד

  הנה מעט מידע על דנמרק: דנמרק היא מדינה בצפון אירופה והיא הקטנה מבין המדינות הנורדיות. למרות שדנמרק אינה שוכנת על חצי האי הסקנדינבי, היא משתייכת

  אל תשכחו לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק שלנו