סדרות נטפילקס

סדרות נטפליקס ביקורת והמלצה לסדרות וסרטים הכי שווים בנטפליקס

המלצות לסדרות וסרטים התוכן הכי חדש בנטפליקס

סדרות נטפליקס - אל תפספו את הסדרות הכי מעניינות

סדרות נטפליקס

סדרות חדשות בנטפליקס

האתר AVReviews.co.il מביא לכם את הסקירות של הסדרות הכי שוות בנטפליקס ישראל

  • סרטים חדשים
  • סדרות חדשות
  • אפשרויות חדשות בשרות הסטרימינג
  • מדריכים והגדרות

סדרות נטפליקס פגע וברח

"שגב (ליאור רז) הוא מדריך טיולים לתיירים. הוא גרוש עם בת מתבגרת. חייו משתנים לטובה כשהוא מכיר את דניאל (קיילן אוהם), רקדנית אמריקאית, שרוקדת בלהקת המחול ״בת שבע״. הם מתאהבים ומתחתנים. כשדניאל מקבלת אודישן חשוב בניו-יורק, שגב מתקשה לעכל את המחשבה שהוא יצטרך לבחור בין דניאל ובתו."

אנטון קמינסקיאנטון קמינסקיעורך ראשי

בדרך לטיסה שלה, דניאל נדרסת למוות בתאונת פגע וברח. החקירה מתחילה להסתבך במהירות. כשעוד ועוד פרטים מתחילים לצוץ, חייו של שגב ומשפחתו עומדים בפני איום. שגב מחליט לטוס לניו-יורק ולחקור את המקרה בעצמו, לפני שיהיה מאוחר מידי. החקירה של שגב תוביל אותו במדרון חלקלק של משחקי ריגול, שבין תל אביב וניו-יורק.

אנטון קמינסקיאנטון קמינסקיעורך ראשי

סדרות נטפליקס בלקספייס

במהלך טקס יום הזכרון בתיכון "מורשת" במרכז הארץ, נערים במסכות חדי קרן פורצים פנימה עם אקדחים והורגים 4 נערים. רב פקד רמי דווידי (גורי אלפי) מגיע למקום ומתחיל בחקירה תחת עיניה של המפקחת רוסו (אסי לוי).

אנטון קמינסקיאנטון קמינסקיעורך ראשי

בעוד המשטרה נחושה לסגור את התיק במהרה ומחפשת בכוח אשמים, לרמי מתברר במהרה, שהאשמים הם ילדים בשכבה. כעת יש לרמי 400 חשודים ולחץ כבד מצד מפקדי המשטרה, הורי התלמידים והמנהל חנוך (שי אביבי), למצוא את האשמים ולעצור אותם מלבצע זאת שוב. כל זאת, בזמן שאשתו נמצאת בשלבי הריון מתקדמים, ורמי נאבק עם המחשבה על כך שהוא עומד להפוך לאבא.

אנטון קמינסקיאנטון קמינסקיעורך ראשי

סדרות נטפליקס הטיגריס הלבן

גיבור הסרט בלראם, מציג את עצמו בתור יזם הודי. בתחילת הסרט מתברר לנו שנשיא סין מגיע להודו על מנת להתרשם מהכלכלה הצומחת במדינה ולהיפגש עם יזמים מבטיחים. בלראם רוצה להיפגש עם הנשיא ולכן הוא כותב לו מייל, שלמעשה מגולל את סיפורו.

אנטון קמינסקיאנטון קמינסקיעורך ראשי

בלראם גדל בכפר הודי קטן בלי חשמל. הוא הצטיין בבית הספר, וקיבל הזדמנות ללכת לבית ספר פרטי, אך סבתו הקשוחה העדיפה שהוא יישאר בכפר ויעזור בבית התה המשפחתי. בלראם חיפש הזדמנות לצאת וכשהתבגר הוא מצא את ההזדמנות בלהפוך לנהג של אשוק, בנו של בעל האדמות העשיר, שכל הכפר שייך לו ונאלץ לשלם לו מיסים.

אנטון קמינסקיאנטון קמינסקיעורך ראשי

מורשת יופיטר

בשנת 1929, לאחר אירועי "יום שלישי השחור", כשהבורסה בניו-יורק קרסה, אביו של שלדון מתאבד מול עיניו לאחר שמפעל הבנייה שלהם קורס. שלדון לוקח את זה קשה, ומתחיל לראות את אביו בכל מקום. הוא מתחיל לראות חזיונות אודות מקום סודי כלשהו. בזמן שארוסתו ואחיו, וולטר, בטוחים שהוא משתגע, שלדון בטוח שהחזיונות שלו אמתיים ושהוא חייב להגיע למקום שהוא ראה בחזיונותיו. בינתיים, בזמנינו שלדון הוא ה"אוטופיין", גיבור על כל יכול והמנהיג של ברית גיבורי העל. אשתו היא "ליידי ליברטי", ויש להם שני ילדים בשנות ה-20, ברנדון וקלואי. בעוד ברנדון מנסה ללכת בעקבות אביו, קלואי היא הכבשה השחורה של המשפחה, היא חיה חיים של סלבריטאית, מתפרנסת מדוגמנות, וחיה ממסיבה למסיבה.
וולטר, שלדון ה"אוטופיין" ו-"ליידי ליברטי"
שלדון יסד את הקוד האתי של ארגון גיבורי העל. על פי הקוד אסור להם להרוג בשום תנאי, ואסור להם להתערב בפוליטיקה. כשסדרה של אירועים אלימים, בהם נבלים הפוגעים בדור הצעיר של גיבורי העל, האמונה של אותם הגיבורים בקוד מתערערת ויחד עם דעת הקהל, הם כבר אינם בטוחים שזו הדרך הנכונה.
 
אתייחס תחילה לפן הוויזואלי של הסדרה. כבר היו לא מעט סדרות קומיקס שהציגו וויזואליות מושקעת. הפערים בין הסרטים עתירי התקציב לסדרות הטלוויזיה הצטמצמו בשנים האחרונות, למשל ב"טיטאנים". "מורשת יופיטר" לוקחת את זה עוד צעד קדימה, הצילומים, האפקטים, קטעי הקרבות, התפאורות והתלבושות הם ברמה שלא הייתה מביישת שום סרט קומיקס שובר קופות. באופן יחסי, הסדרה מאוד קמצנית בקטעי האקשן, לרוב הם מועטים וקצרים. מבחינת הכוריאוגרפיה של הקרבות, היא פחות מרשימה מאשר ב"טיטאנים", אבל הוויזואליות הכללית והצילום המהוקצע הם ברמה גבוהה ביותר.