חברת Sonus Faber משיקה את ה-Maxima Amator

חברת הרמקולים האיטלקית המפורסמת, Sonus Faber, משיקים רמקול מיוחד במינו השייך לסדרת ה-Heritage של החברה. סדרת ה-Heritage היא מחווה של החברה לשורשים האיטלקיים שלהם, לאומנים הגדולים והאנשים, שתכננו וייצרו את רמקולי סונוס פאבר במהלך השנים. עד כה הסדרה כללה שני רמקולים מדפיים: ה-Electa Amator III וה-Minima Amator II. כעת החברה משיקה רמקול רצפתי ראשון בסדרה.

סדרת ה-Heritage של סונוס פאבר

הכירו את ה-Maxima Amator

ה-Maxima הוא רמקול רצפתי 2Way, בתיבת עץ מוצקה, ממש כמו פעם. העץ הוא חומר שמתיישן עם הזמן, ויכול לייצר עיוותים ושינויים לצליל של הרמקול. מהנדסי סונוס פאבר התגברו על הבעיה באמצעות שימוש בטכניקות ייבוש עץ חדשניות ושימוש בצלעות חיזוק המבנה, המחוברות לתיבה באמצעות דבק גמיש.

הלב והמוח של הרמקול הוא כמובן מעגל הקרוסאובר, ה-Maxima מגיע עם קרוסאובר שסונוס פאבר מכנים Interactive Fusion Filtering' כאן לטענת החברה יש שיפור לעומת המימושים הקלסיים שלהם, והתוצאה היא שילוב מוחלט של שתי היחידות, המקנה סאונד טבעי וזורם.

היחידות עצמן לקוחות מרמקול ה-Eelecta Amator III, הטוויטר הוא מסוג Damped Apex Dome בגודל 28 מ"מ והמיד וופר הוא בגודל 180 מ"מ ומורכב מעיסה תאית וסיבים טבעיים – זה התרגום הטוב ביותר שלי ל-cellulose pulp ו-natural fibers.
רגישות הרמקול היא 88dB והעכבה הנומינלית היא 4 אוהם.

כתיבת תגובה