חברת Naim משיקה גימור עץ חדש לרמקול החכם, Mu-so 2

העיצוב האייקוני של חברת Naim מזכיר במשהו את האמרה המפורסמת של הנרי פורד, "רכב יכול להיות בכל צבע, כל עוד הצבע הזה הוא שחור". במקרה של Naim זה שחור עם תוספת ירוק.

מצליחים לזהות את הקו העיצובי?

היצע המוצרים של Naim מתחלק לשני סוגים, יש את המגברים המשולבים, הקדם מגברים ומגברי ההספק הקלסיים. ואז יש את המגברים החכמים, כמו סדרת ה-Uniti, בנוסף יש סטרימרים מודרניים וכמובן הרמקול החכם, היוקרתי והמאוד מצליח של החברה, ה-Mu-so 2.

הגימור הסטנדרטי של ה-Mu-so 2

ה-Mu-so 2 Wood Edition

הגימור החדש מהווה שינוי גישה מרענן בעיצוב מוצרי החברה והבנה שלהם, שרמקול ה-Mu-so הוא פריט עיצובי, שצריך להשתלב בעיצוב הבית המודרני.

הגימור החדש הוא עץ קשיח שעובר טיפול מקצועי כולל ציפוי לק. המראה הסופי הוא גימור שנראה כמו "אלון בהיר" – Light Oak.

הגריל הקדמי הוחלף לשריג בגוון טבעי ולבסוף צלעות הקירור נצבעו בגוון בהיר תואם. הגימור החדש יתאים מאוד לחללים מודרניים מוארים, חדרי עבודה, מטבחים עם חיפוי עץ וחדרי שינה.

קצת על ה-Mu-so 2

ה-Mu-so 2, היא רמקול חכם שנשלט בידי אפליקציית השליטה של Naim, שמאפשרת להזרים לרמקול משירותי ההזרמה של Spotify, Tidal ו-Qobuz. בנוסף, ה-Mu-so כולל תמיכה ב-Chromecast ו-AirPlay 2, כך שתוכלו להזרים אליו בקלות ממכשירי אנדרואיד ואפל. אם למרות כל היכולות המתקדמות האלה, אתם בכל זאת מעדיפים Bluetooth, כמובן שתוכלו להשתמש ב-Mu-so גם בתור רמקול BT.

יכולת חשובה נוספת של ה-Mu-so היא התחברות לטלוויזיה שלכם, באמצעות יציאת HDMI תומכת ARC, כך שהוא משמש גם כסאונדבר. מבחינת נתונים טכנים, ה-Mu-so 2 כולל הגברה של 450W, ודרייברים שעברו אופטימיזציה על ידי חברת האם, Focal.

כתיבת תגובה