חברת YG Acoustics מכריזים על שדרוג הקרוסאובר, הכירו את DualCoherent 2

חברת YG Acoustics היא אחת החברות בעלות הגישה הטכנולוגית ביותר ליצור רמקולים. הם מייצרים הכל במפעל שלהם בקולורדו ובנוסף הם משתמשים בכלי מדידה (חלקם בפיתוח עצמי) המתקדמים שיש. כפי שדיווחנו לכם, בסוף חודש אוגוסט אשתקד, חברת YG Acoustics הכריזה על שיתוף פעולה עם חברת CAS. חברת CAS – Cambridge Acoustic Sciences, הינה חברת המתמחה בתכנון וייעוץ מתקדמים בתחום הסאונד והם בעלי יכולות מדידה ייחודיות.

כעת אנחנו רואים את הפרי הראשון ששיתוף הפעולה הזה מניב, ובצורה מפתיעה מדובר דווקא בשדרוג הקרוסאובר הייחודי של YG.

הכירו את ה-DualCoherent 2

YG Acoustics
הקרוסאובר של YG, ה-DualCoherent (הקודם)

מכל הטכנולוגיות הייחודיות של YG Acoustics, אחת הוותיקות והמוערכות ביותר היא טכנולוגיית הקרוסאובר שלהם, ה-DualCoherent, שתמיד תוזכר בראש היכולות שלהם. לכן זה מעניין לראות, שדווקא בטכנולוגיה זו מגיע השדרוג הראשון בעידן פוסט יואב גבע.

חברת YG השתמשו ביכולות המחשוב המתקדמות של CAS, על מנת למדוד את הביצועים האלקטרונים והאקוסטיים של יחידת הקרוסאובר הייחודית. לטענת החברה, יכולות המחשוב של CAS מאפשרים להגיע לרמות דיוק חסרות תקדים.

אז על מה השיפורים האלה משפיעים?

תיאום הפאזה בנקודת הקרוסאובר שופרה לרמה יוצאת דופן ובמקביל צריכת הזרם הנדרשת ירדה, מה שיאפשר להתאים את רמקולי החברה למבחר רחב יותר של מגברים.

קרוסאובר ה-DualCoherent 2 מורכב מרכיבי האלקטרוניקה המשובחים ביותר, סלילים ViseCoil, שמפותחים ונבנים בידי YG, כבלים של Mundorf מסוג MCap SUPREME EVO SilverGold ונגדים MResist SUPREME.

באלו רמקולים ה-DualCoherent 2 ישולב?

ה-DualCoherent 2 תוכנן במקור עבור רמקול הדגל של החברה ה-Sonja XV. לאחר מאמצי פיתוח נוספים ההתאמה שלו הורחבה לכל ליין רמקולי Sonja (סוניה), הליין הבכיר ביותר של החברה. כל רמקול חדש של הסדרה שיכלול את הקרוסאובר המשודרג יגיע עם סיומת 'i', שתסמן שמדובר בדגם הכולל את ה-DualCoherent 2.

בנוסף בעלי רמקולים מסדרת Sonja, יוכלו לשדרג את רכיב הקרוסאובר שלהם ל-DualCoherent 2, את השדרוג ניתן לבצע ב"שטח" ללא צורך בשליחת הרמקולים אל מפעלי החברה.

חברת YG Acoustics מכריזים על שדרוג הקרוסאובר, הכירו את DualCoherent 2
ה-Sonja XV, רמקול הדגל של החברה

כתיבת תגובה