חברת פיוצ׳ר אודיו וידאו מביאה לישראל את כבלי ה-HDMI של חברת RuiPro

חברת פיוצ׳ר אודיו וידאו מביאה לישראל את כבלי ה-HDMI של חברת RuiPro

חברת RuiPro הינה אחת מחברות כבלי ה-HDMI המוכרות והמזוהות ביותר בתעשיה, בעיקר בשל איכות ייצור יוצאת דופן. החברה מתמחה בייצור כבלי HDMI אופטיים אקטיביים (AOC). המטה המרכזי של חברת RuiPro נמצא בלאס וגאס והיא שייכת לקבוצת Suniin group.

הכבלים של RuiPro מגיעים ב-2 סדרות עיקריות: 4K ו-8K, וכוללים תמיכה ברוחב פס מלא (18.2gbps ו-48gbps בהתאמה) ובכל התכונות הנדרשות, כדוגמת: HDR דינאמי, ARC/eARC, VRR/ALLM, QTF/QMS וכמובן תמיכה בעד 120Hz. בנוסף, כל כבלי ה-HDMI 2.1 של RuiPro עברו בהצלחה את בדיקות התאימות של התאגדות ה-HDMI העולמית.

RuiPro

לדברי דור קויבסקי, מנכ"ל ובעלים פיוצ'ר אודיו וידיאו: "מזה מספר חודשים ביצענו עשרות בדיקות ליכולות העבודה של כבלי RuiPro במגוון התקנות ופרוייקטים ואף שילבנו את הכבלים במערכות קצה משולבות Trinnov ו-Lyngdorf ונוכחנו לדעת שיש בידינו מוצר מנצח: גולת הכותרת של חיווט כבלי ה-HDMI בעולם.

אנו שמחים ונרגשים להביא את הבשורה הצרכנית גם לישראל. 

כמנהגנו בקודש, מחירי הכבלים יהיו תחרותיים ביותר, נגישים ואף אטרקטיביים אפילו בהשוואה להזמנה מאמזון".

כבלי HDMI אופטיים אקטיביים (AOC) בתקן HDMI 2.0b, רזולוציה ועומק צבע מקסימליים 4k60 4:4:4 @ 10bit, תומכי HDR, 3D, CEC, ARC יגיעו באורכים של עד 100 מטר.

RuiPro

כבלי HDMI אופטיים אקטיביים (AOC) בתקן HDMI 2.1, רזולוציה מרבית 8k60 / 4k/5k120, תומכי Dynamic HDR, ARC/eARC, VRR/ALLM, QTF/QMS יגיעו באורכים של עד 70 מטר.

כבלי HDMI מאושרים Ultra High Speed תומכי HDMI 2.1 יגיעו באורכים של עד 5 מטר.

מלאי ראשוני זמין להזמנה ואספקה מיידית.
מחירון מפורט ומלא יפורסם בימים הקרובים.

כתיבת תגובה