fbpx
חדשות וסקירות בנושא סרטים, מוזיקה, ציוד אודיו וקולנוע ביתי
חיפוש
 • ה- Sony WF-1000XM4 אוזניות הדגל החדשות בתצורת TWS

  סדרת אוזניות ה-true wireless של Sony ה-1000X, זכתה להערכה רבה מאז שהושקה וכעת מושק הדור הרביעי של אוזניות ה-TWS הדגל של החברה, עם סינון רעשים אקטיבי מוביל בשוק, איכות שמע משופרת ושלל יכולות חכמות.

  האוזניות הושקו במסיבת עיתונאים וירטואלית מבית Sony Europe שנערכה אתמול.

  הכירו את ה-Sony WF-1000XM4

  אוזניות הדגל החדשות מבית Sony מציאות שלל שיפורים ושדרוגים, לדגם ה-XM3, שזכה לשלל תשבחות בפני עצמו.

  Sony WF-1000XM4
  (Image Credit: Sony)

  סינון רעשים אקטיבי

  חברת Sony מתגאה במנגנון סינון הרעשים האקטיבי שלהם, שלטענתם הוא המוביל בשוק ועומד בתקנים מחמירים. מנגנון הסינון של ה-WF-1000XM4 מבוסס על מעבד ה-V1 החדש מבית Sony, ביצועי מנגנון הסינון הם משופרים ביחס לדור הקודם בו בזמן שצריכת הסוללה של המנגנון הופחתה.

  ה- Sony WF-1000XM4 אוזניות הדגל החדשות בתצורת TWS
  (Image Credit: Sony)

  בכל אחת מהאוזניות יש שני מיקרופונים לסינון רעשים אחד משמש ל-Feed Forward ואחד ל-Feed Back. המיקרופון החיצוני בכל אוזניה מודד את רעשי הרקע או הסביבה, המדידה של שניהם עוברת עיבוד וכתוצאה מנגנון הסינון הוא בעל דיוק גבוה במיוחד.

  תכנון הדרייבר החדש של האוזנייה בגודל 6 מ”מ כולל עוצמת מגנט גדולה ב-20%. שיפור עוצמה זה מאפשר ליחידה ביצועים משופרים בתחום התחתון, מה שמשדרג משמעותית את היכולת של ה-WF-1000XM4 לייצר אות קול הופכי מדויק יותר בתחום התדרים התחתון על מנת לסנן רעשי רקע בתחום תדרים זה.

  ה- Sony WF-1000XM4 אוזניות הדגל החדשות בתצורת TWS
  (Image Credit: Sony)

  גם הטיפים של האוזניות שודרגו והם עשויים מקצף אלסטי מיוחד המאפשר התאמה מקסימלית לתעלת האוזן ובכך משפר את האיטום, שגם הוא פקטור קריטי על תוצאת סינון הרעשים.

  לבסוף יכולת חדשה המושקת ב-WF-1000XM4 נקראת Automatic Wind Noise Reduction, זהו מצב שמזהה רעשי רוח באופן אוטומטי ומפעיל את מנגנון הסינון על מנת לנטרל רעשים אלה.

  איכות סאונד משופרת

  ה-WF-1000XM4 מגיעות עם תמיכה במקודד ה-LDAC, התומך ב-High-Resolution Audio Wireless ומציע העברת מידע של פי 3 מתקן ה-Bluetooth הקונבנציונאלי.

  ה- Sony WF-1000XM4 אוזניות הדגל החדשות בתצורת TWS
  (Image Credit: Sony)

  יכולת העיבוד החדשה DSEE Extreme™, ראשי תיבות של Digital Sound Enhancement Engine, משתמשת במנוע אינטליגנציה מלאכותית על מנת לבצע upscale לאות הסאונד המכווץ ולנסות להחזיר לו את הדינאמיות והעושר לחוויית סאונד שלמה יותר.

  חוויית שימוש חכמה יותר

  תכונת ה-Speak-to-Chat, הושקה באוזניות הקשת של החברה, ה-WH-1000XM4, וכעת מגיעה גם לדגם ה-TWS. יכולות זו מאפשרת לכם לנהל שיחה מבלי להוציא את האוזניות. המיקרופונים קולטים שאתם מתחילים לדבר ומפסיקים אוטומטית את הניגון, שיחודש בסיום השיחה. היכולת הזו מתבססת על טכנולוגיית Precise Voice Pickup של Sony, אשר מזהה את קולכם וכך היא יודעת מתי אתם מדברים.

  שאלה שנשאלה במסיבת העיתונאים: “כיצד היכולת הזו מתמודדת עם מי ששר תוך כדי ההאזנה?” התשובה הייתה שבמקרה כזה יש לכבות את היכולת, אחרת זה יבלבל את האוזניות.

  ה- Sony WF-1000XM4 אוזניות הדגל החדשות בתצורת TWS
  (Image Credit: Sony) תכונת ה-Speak-to-Chat: כבר לא צריך להוציא את האוזניות או ללחוץ על משהו בשביל לנהל שיחה

  מצב חכם נוסף הוא ה-Quick Attention, שמאפשר לכם להאזין להודעה או לרעש כלשהו בסביבה. על ידי מגע באוזנייה השמאלית, הניגון ומנגנון סינון הרעשים מופסק וכך תוכלו לשמוע את הסביבה. יכולת ה-Adaptive Sound Control, מאפשרת לאוזניות להתאים את הגדרות הסאונד וסינון הרעשים בהתאם למיקום או סוג הפעילות שאתם עושים, תוכלו לכוון את האוזניות על ידי כך שתעדכנו אותם במיקום שלכם: משרד, מכון כושר וכו’.

  ה- Sony WF-1000XM4 אוזניות הדגל החדשות בתצורת TWS
  (Image Credit: Sony)

  לבסוף, instant pause and play מאפשר להשהות את הניגון ברגע שמוצאים אוזנייה ולחזור לנגן מאותו המקום שהפסקתם ברגע שאתם מחזירים את האוזנייה.

  איכות שיחות משופרת

  לחברת Sony ברור שהאוזניות המודרניות משמשות לא רק להאזנה למוזיקה אלא גם לביצוע שיחות טלפון. לכן איכות השמע לשני הכיוונים במהלך השיחה חשובה מאוד לחברה. באמצעות טכנולוגיית ה-Precise Voice Pickup שהזכרנו כבר, ה-WF-1000XM4 יכולות לזהות את קולכם בצורה מדויקת, האוזניות כוללת חיישן, שמרגיש את תנועת עצמות הפנים שלכם ומאפשר לאוזניות להרגיש והתכוונן לקולכם גם כאשר יש רעש מסביב. סינון הרעשים האקטיבי משפר את השמע של השיחה וכך שני הצדדים נהנים מאיכות שיחה משודרגת.

  ה- Sony WF-1000XM4 אוזניות הדגל החדשות בתצורת TWS
  (Image Credit: Sony)

  תיאום ונוחות משופרים

  לחברת Sony יש ניסיון עשיר באוזניות תוך-אוזן והם השתמשו בניסיון שלהם על מנת להוסיף יכולת חדשה לאפליקציית השליטה של האוזניות, שמדריכה את המשתמש כיצד לבצע מספר מדידות, שיקבעו מהו הטיפ המתאים ביותר עבור המשתמש.
  גודל ה-WF-1000XM4 קטן ב-10% מהדור הקודם, הם גם קלים יותר ולכן נוחים יותר להרכבה ונשיאה. נרתיק הטעינה הוקטן ב-40%, כל אלה ללא פגיעה בביצועי הסוללה או איכות הסאונד.

  ה- Sony WF-1000XM4 אוזניות הדגל החדשות בתצורת TWS
  (Image Credit: Sony)

  חיי סוללה משופרים

  האוזניות WF-1000XM4 מחזיקות 8 שעות שימוש, בעוד הנרתיק מספק 16 שעות נוספות כך שהאוזניות יתאימו ל-24 שעות סה”כ. טעינה של 5 דקות בלבד תעניק לכם שעה שלמה של ניגון. אפליקציית השליטה תתריע לכם כשהסוללה של הנרתיק יורדת מתחת ל-30%.

  יש גם תמיכה בטעינה אל-חוטית באמצעות Qi technology, במכשירים תואמים, כגון הדגמים האחרונים של מכשירי ה-Xperia.

  ה- Sony WF-1000XM4 אוזניות הדגל החדשות בתצורת TWS
  (Image Credit: Sony)

  יכולות נוספות

  ה-WF-1000XM4 כוללות תמיכה בעוזרת הקולית של גוגל ואמזון אלקסה, את שתיהן ניתן להעיר באמצעות מילות המפתח ללא מגע. ישנה תמיכה גם ב-Siri, אך ללא אפשרות של להעיר אותה באמצעות קול בלבד. האוזניות תומכות ביכולות חיבור מהיר Google Fast Pair ו-Microsoft Swift Pair.

  האוזניות תומכות בתקן עמידות למים IPX4, מה שאומר שהשפרצה של מים או זיעה לא ימנעו מהאוזניות להמשיך לתפקד.
  ה-WF-1000XM4 גם תומכות ביכולת ה-360 Reality Audio, אם ברשותכם שירות הזרמה התומך ביכולת זו.

  לא שכחו את הסביבה

  חברת Sony גם לא שכחו את איכות הסביבה. אריזת האוזניות עשויה מ-99% חומרים ממוחזרים. האריזה אינה כוללת שימוש בפלסטיק והיא תוכננה על פי עקרונות הרעילות הנמוכה מתוך דאגה ואחריות כלפי הסביבה.

  ה- Sony WF-1000XM4 אוזניות הדגל החדשות בתצורת TWS
  (Image Credit: Sony)

  מחיר וגימור

  האוזניות מגיעות בגימור שחור או לבן ומחיר ההשקה שלהן הוא 1,150 ש״ח.

  Facebook
  WhatsApp
  Telegram
  Email
  Print

  כתיבת תגובה

 • MusicStorePro
 • avreviews_brand_banner2
 • avreviews facebook

  רוצים להישאר מעודכנים?

  דילוג לתוכן