fbpx
חדשות וסקירות בנושא סרטים, מוזיקה, ציוד אודיו וקולנוע ביתי
חיפוש
 • אוזניות השנה 2022 – נבחרי השנה של אתר AVReivews

  אז אחרי שבחרנו את רמקולי השנה שלנו לשנת 2022, הפעם אנחנו באודיו האישי ואנו בוחרים את ״אוזניות השנה 2022״ – האוזניות הטובות והמומלצות ביותר שסקרנו השנה.

  אוזניות השנה 2022

  הערה: כל המחירים המופיעים בכתבה הם מחירי המוצרים בעת ביצוע הסקירה, חלקם השתנו מאז.

  אני ואוזניות: יחסינו לאן

  עד השנה, אוזניות היו עבורי אביזר משלים, משהו שמשתמשים בו רק כאשר אין אפשרות להשתמש במערכת הראשית. אומנם בשנים האחרונות יצא לי לשמוע כמה אוזניות היי-אנד יוקרתיות והחוויה הותירה עלי רושם עז. עדיין, עד השנה הסתפקתי באוזניות כניסה, מכיוון שהעדפתי להשקיע במערכת הראשית שלי.

  השנה בחנתי את תמהיל ההאזנה שלי והגעתי למסקנה שעם כל האהבה שלי למערכת הסטריאו הראשית שלי, אני שומע יותר מוזיקה דווקא באוזניות. מכאן הגיעה ההחלטה לחפש לעצמי מערכת אוזניות היי-אנד יוקרתית, בשביל ליהנות מאודיו באיכות הגבוהה ביותר גם באוזניות. לאחר המון קריאה ואיסוף מידע, בחרתי במערכת אוזניות שהייתה לי אפשרות לבחון טרם הקנייה. לאחר ניסיון של כמה שבועות, הבנתי שהגעתי בדיוק לסאונד שחיפשתי ולכן אוזניות ההיאנד של השנה מבחינתי, הן האוזניות שבחרתי לרכוש לעצמי.

  אוזניות השנה 2022: קטגוריית אוזניות היי-אנד: מעל 10,000 ₪

  ללא ספק מדובר בסכום לא מבוטל לשלם על אוזניות, אך בטווח המחיר הזה תוכלו למצוא אוזניות עם פוטנציאל לשחזר איכות סאונד, שעל מנת להגיע אליה במערכת סטריאו תצטרכו לא פעם להוציא סכום של 6 ספרות.

  והזוכה הוא: Stax SR-009S

  ה-Stax SR-009S היו אוזניות הדגל של חברת האוזניות היפנית המוערכת, עד להשקת דגם ה-Stax SR-X9000. מדובר באוזניות אלקטרוסטטיות בתצורת גב פתוח. העיצוב הינו סולידי ומקצועי, לא מתייפף, בעוד איכות הבנייה הינה ללא דופי. אך העיצוב ואיכות הן לא שתי המעלות האמיתיות של ה-Stax SR-009S. המעלה הראשית של ה-Stax SR-009S היא הסאונד שלהן, שמאפיין בניקיון, שקיפות ודיוק פנומנאלים עם במה גדולה ועוטפת, שלעיתים כמעט מדמה תחושה של האזנה למערכת רמקולים. המעלה הייחודית השנייה שלהן היא הנוחות, אז אולי נוחות היא תכונה פחות ״סקסית״ מעיצוב, או איכות סאונד, אבל מדובר באוזניות הכי נוחות, שאיי פעם ניסיתי. פיזור המשקל שלהן פשוט מושלם וגם לאחר ההאזנה של שעות, אין ולו קמצוץ של תחושת עייפות. לא פעם כשאני מסיים להאזין וסתם ממשיך לגלוש במחשב או משהו, אני אפילו לא טורח להוריד אותן.

  תוכנה נוספת של ה-Stax SR-009S שאני חייב לציין היא הפוטנציאל הבלתי מוגבל שלהם לשקף שיפור במערכת הסאונד, עם כמה שהן מעולות עם המגבר Stax SRM-D50, כשעקפתי את הממיר של ה-SRM-D50 והשתמשתי בממיר חיצוני מדגם Ayre QB-9 DSD, נדהמתי לגלות עד כמה עוד רחוק ניתן לקחת את איכות הסאונד שלהן.

  אוזניות השנה 2022
Stax SR-009S

  הנה מה שהיה לנו לומר על ה-Stax SR-009S:
  ״השורה התחתונה, מערכת האוזניות של Stax, היא אחת ממערכות האוזניות היוקרתיות והאיכותיות ביותר בשוק. אם אתם מחפשים את הטוב ביותר, מוצרי Stax חייבים להיות ברשימת ההתרשמות שלכם.״

  מחיר ה-Stax SR-009S הינו: 17,300 ₪
  הסקירה המלאה שלנו ל-Stax SR-009S

  מצטיינים נוספים

  אוזניות השנה 2022 - נבחרי השנה של אתר AVReivews

  אם אתם מעדיפים אוזניות גב סגור, ה-Focal Stellia, שבחנו השנה, מגיעים עם דרייבר יוקרתי מבריליום, איכות בנייה פנטסטטית והעיצוב השיקי והמרשים של Focal. בנוסף הם יתנו לכם ביצועים מעולים אפילו בחיבור ישיר למחשב או טלפון.

  מגבר האוזניות של השנה 2022

  למי שמחפש את הטוב ביותר בתחום האוזניות ברור שמערכת אוזניות לא מורכבת רק מאוזניות. ממש כמו ברמקולים, על מנת להוציא את המירב מהאוזניות החוטיות שלכם אתם צריכים ממיר ומגבר איכותיים. השנה יצא לנו לסקור מגבר אוזניות ייחודי ומרשים במיוחד, שהיינו חייבים לשבח ולהעניק לו פרס.

  והזוכה הוא: Naim Uniti Atom Headphone Edition

  ה-Naim Uniti Atom Headphone Edition הוא מוצר מקורי ומרתק העונה על השאלה ״מה יקרה אם נקח מגבר איכותי ומצליח מתחום הרמקולים ונהפוך אותו עם כל היכולות שלו למגבר אוזניות?״. זה בדיוק מה שחברת Naim עשו כאן. הם לקחו את המגבר המצליח והפופלרי שלהם, ה-Naim Uniti Atom, החליפו את ההגברה שלו להגברה המתאימה לאוזניות, הוסיפו כניסות נוספות ואיכותיות עבור אוזניות וכך הם יצרו את המגבר המושלם עבור האוזניות של החברה האחות שלהם, Focal.

  זהו מהלך אמיץ מאוד מצד Naim, כיוון שלרוב מגברי אוזניות זולים משמעותית ממגברי סטריאו, וכאן הם כיוונו לאותה רמת המחיר. התוצאה היא איכות בנייה ללא פשרות, עיצוב, חוויית שימוש ופונקציונליות מודרניים ומתקדמים ואיכות סאונד נפלאה. אהבתי מאוד את כך שמדובר במכשיר All In One שאין צורך לחברו לשום מקור חיצוני.

  אוזניות השנה 2022
Naim Uniti Atom Headphone Edition

  הנה מה שהיה לנו לומר על ה-Naim Uniti Atom Headphone Edition:

  ״ה-Naim Uniti Atom Headphone Edition מציג גישה שונה למגבר אוזניות, זהו מכשיר All In One מעוצב להפליא, שבנוי כמו טנק ויאפשר לכם ליהנות מאוזניות בכל מקום ברחבי הבית״

  מחיר: 14,500 ₪
  הסקירה המלאה שלנו ל-Naim Uniti Atom Headphone Edition

  אוזניות השנה 2022 – אוזניות אלחוטיות

  תחום האוזניות האלחוטיות פורח ותופס נתח נכבד משוק האודיו העולמי. זהו פתרון נוח, נגיש ואופנתי. מידי שנה הטכנולוגיה מתקדמת ואנחנו מקבלים גם ביצועי סאונד משופרים לצד שלל פיצ׳רים של נוחות וחוווית שימוש. השנה היו שני דגמים של אוזניות אלחוטיות שהרשימו אותנו במיוחד, למזלינו הן אוזניות בתצורה שונה, כך שיכולנו לתת פרס לשתיהן.

  אוזניות השנה 2022 – אוזניות קשת אלחוטיות

  הזוכה בקטגוריה זו השנה לוקח את הפרס בהליכה, זהו מוצר שכל כך קל להמליץ עליו, מכיוון שהוא מצטיין בכל אספקט אפשרי: סאונד, נוחות, סוללה, מנגון סינון רעשים, אפליקציית שליטה וביצועים בשיחות.

  והזוכה הוא: Sony WH-1000XM5

  אוזניות הדגל החדשות של Sony מהוות שידרוג משמעותי מהדגם הקודם, שכבר בעצמו היה מהאוזניות הטובות בשוק. ה-Sony WH-1000XM5 הן בעלות איכות סאונד מעולה, המתבטאת בסאונד מאוזן ומפורט בעל בס עמוק והדוק. העיצוב סולידי וקליל יותר מהדגם הקודם. מנגנון סינון הרעשים הינו המתקדם בשוק וכך גם אפליקציית השליטה, שמאפשרת שלל אפשרויות חכמות, כמו למשל לקבוע באופן אוטומטי הגדרות שונות לפי המיקום שלכם (בית, משרד, חדר כושר) ולפי האם אתם הולכים או יושבים.

  בנוסף זמן הסוללה הארוך (עד 40 שעות ללא ANC) והאיכות המעולה בשמע ודיבור במהלך שיחות, הופכות את ה-Sony WH-1000XM5 לאוזניות מצטיינות עבור עבודה, ולמטרה זו הן אכן שימשו אותי ברמה יומית בשנה האחרונה. אני מצאתי את Sony WH-1000XM5 כאוזניות יציבות כסלע, עם אפס תקלות וביצועים שלא מאכזבים באף סיטואציה.

  אוזניות השנה 2022
Sony WH-1000XM5

  הנה מה שהיה לנו לומר על ה-Sony WH-1000XM5:

  ״ה-Sony WH-1000XM5 הן אוזניות אלחוטיות הראויות לתואר מוצר דגל. הן כוללות מנגון סינון רעשים אקטיבי מוביל, חוויית שימוש חכמה ומתקדמת עם מנגנון ה-Adaptive Sound Control, נוחות הרכבה מצוינת ואיכות סאונד, המאופיינת בבס עמוק והדוק ואיזון פנטסטי. 

  בזכות תכונות אלה, ה-Sony WH-1000XM5 יספקו תוצאה מעולה בין אם אתם רוצים לשמוע מוזיקה בבית, בחוץ או בנסיעה. גם אם אתם מחפשים אוזניות איכותיות, שישמשו אתכם בעבודה, ה-WH-1000XM5 הן בחירה מעולה, עם זמן סוללה ארוך ותכונת ה-Voice Pickup, בזכותה ישמעו אתכם מעולה בשיחות.

  בשורה התחתונה, ה-Sony WH-1000XM5 הן מהאוזניות האלחוטיות הטובות ביותר שתוכלו לרכוש בכספכם.״

  מחיר: 1,590 ₪
  הסקירה המלאה שלנו ל-Sony WH-1000XM5

  אוזניות השנה 2022 – אוזניות TWS

  עד לשנה שעברה, לא ממש האמנתי בקטגוריה הזו, מבחנתי היה מדובר במוצר נוחות אופנתי בלי יומרות להציע משהו בגזרת איכות הסאונד. המוצר ששינה את דעתי היה אוזניות הדגל בתצורת TWS של חברת Sony, ה-WF-1000XM4, האוזניות הללו נשמעות כל כך טוב, שהן שכנעו אותי שכן יש דבר כזה ״אוזניות TWS עבור חובבי סאונד״. בגלל שהן הצליחו לשנות את התפיסה שלי, בחרתי בהן למוצר השנה באודיו לשנת 2021.

  השנה יצא לי לסקור עוד כמה אוזניות TWS והדגם שבחרתי לטוב ביותר השנה הראה לי כמה עוד פוטנציאל יש בטכונולוגיה הזו.

  והזוכה הוא: Sony LinkBuds S

  אוזניות ה-Sony LinkBuds S הן דגם הביניים של חברת Sony והן האוזניות הקטנות בעולם שכוללות מנגנון סינון רעשים אקטיבי. במספר פרמטרים מצאתי את ה-LinkBuds S דווקא עולים על דגם הדגל, ה-WF-1000XM4. הפרמטר המרכזי שמהווה שדרוג הוא הנוחות, ה-LinkBuds S קטנות וקלות יותר באופן ניכר ולכן היה לי משמעותית נוח יותר להרכיב אותן ולהסתובב איתן. חווית השליטה היא זהה ואילו איכות הסאונד ומנגנון סינון הרעשים קרובים מאוד באיכותם לביצועים של דגם הדגל. כך שמדובר כאן בהישג טכנולוגי ראוי להערכה.

  אוזניות השנה 2022
Sony LinkBuds S

  הנה מה שהיה לנו לומר על ה-Sony LinkBuds S:

  ״אוזניות ה-Sony LinkBuds S הן הישג טכנולוגי מרשים, אלה האוזניות הקטנות ביותר עם מנגון סינון רעשים אקטיבי. ה-LinkBuds S הן קלות במיוחד וכל זה בלי לפגוע באיכות הסאונד, ששואפת כאן לאיכות של אוזניות הדגל המרשימות של החברה.

  ה-LinkBuds S קובעות גם רף חדש של נוחות, מהשנייה הראשונה שהרכבתי אותן הן היו יציבות ונוחות גם בבית וגם בהליכה בחוץ.

  בשורה התחתונה, עם חווית שליטה ואפליקציה מתקדמת, סאונד מאוזן, דינאמי ועם במה רחבה, ונוחות הרכבה מובילה, ה-Sony LinkBuds S הן מאוזניות ה-TWS המשתלמות ביותר בשוק.״

  מחיר: 800 ₪
  הסקירה המלאה שלנו ל-Sony LinkBuds S

  מכיוון ששני דגמי האוזניות האלחוטיות שבחרנו בהן הן אוזניות של Sony, זה הופך את Sony למותג השנה שלנו בכל הקשור לאודיו אישי אלחוטי.

  סיכום

  השנה תחום האוזניות תפס הרבה יותר את תשומת הלב שלנו, גם בגזרה של אוזניות חוטיות איכותיות ו״אודיופיליות״ וגם בגזרת האוזניות האלחוטיות. אוזניות הן כנראה מוצר האודיו הנפוץ ביותר בעולם המודרני ולכן היה לנו חשוב לתת להם את תשומת הלב הראויה השנה. בתקווה נמשיך ונתעמק בנושא האוזניות גם בשנה הבאה.

  תספרו לנו מה הן אוזניות השנה שלכם.

  Facebook
  WhatsApp
  Telegram
  Email
  Print

  כתיבת תגובה

 • MusicStorePro
 • avreviews_brand_banner2
 • avreviews facebook

  רוצים להישאר מעודכנים?

  דילוג לתוכן