fbpx
.AVReviews.co.il

AVReviews

חדשות וסקירות בנושא סרטים, מוזיקה, ציוד אודיו וקולנוע ביתי
 • fuse
 • חדש בנטפליקס – נשימה עמוקה

  השבוע בנטפליקס, ״נשימה עמוקה״, מיני סדרת דרמה על ניצולה מהתרסקות מטוס. בנוסף, סדרה קומית חדשה בכיכובו של ניל פטריק האריס, קומדיות מגרמניה והפיליפינים ודרמה מוזיקלית מספרד.

  נשימה עמוקה

  התכנים הבאים יעלו היום (ה-28 ביולי):

  נשימה עמוקה

  מיני סדרת מתח. מטוס נוסעים קטן מתרסק בחלק הפראי של יערות קנדה, הניצולה היחידה צריכה כעת לשרוד בכוחות עצמה מול איצני הטבע ותוך כדי לא לאבד את השפיות.

  התכנים הבאים יעלו ביום שישי:

  פרוד

  סדרת דרמה קומית רומנטית חדשה בכיכובו של ניל פטריק האריס. סוכן נדל״ן מניו יורק נזרק בידי החבר שלו, להם הייתה מערכת יחסים ארוכה. כעת עליו להתחיל מחדש ולחזור אל עולם הדייטים כשהוא כבר שנות ה-40 לחייו.

  בית דין צדק

  סדרת מתח ופעולה מדרום אפריקה. לאחרונה לא מעט תכני נטפליקס מגיעים מאפריקה, עד כה היה לי ניסיון דיי רע עם תכנים מיבשת זו, למשל ״נמסטה והאלה״, אותו כיניתי ״הסרט הכי גרוע בנטפליקס״.

  הפעם מדובר בסדרה שנראית עם פוטנציאל. קבוצה של לוחמי חופש פורצים למשפט של שוטר לבן שהרג גבר שחור. המצב מתדרדר במהרה, כולל בני ערובה וכל זה משודר בטלוויזיה בשידור ישיר.

  לבבות הארגמן

  סרט דרמה רומנטית. מוזיקאית בתחילת דרכה מתחתנת מטעמי נוחות עם חייל. כשהחייל עובר אירוע טראגי בשירותו מעבר לים, הקשר שלהם עומד במבחן.

  פנאטיקו

  סדרת דרמה מוזיקלית מספרד. מעריץ של אומן ראפ שנפטר, מנסה לקחת את זהות אלילו ומגלה שחיי הזוהר אינם כה פשוטים.

  יורשת בהפתעה

  סרט קומדיה מהפיליפינים. אביה של בלינדה התנכר אליה כל חייה, אך כעת מתברר לה שהוא איל מלונות והוריש לה את כל האימפריה שלו. כעת עליה להתמודד על הירושה המפתיעה.

  בנוסף, יעלה החלק השני של סדרת הדרמה התקופתית הישראלית, ״מלכת היופי של ירושליים״.

  ביום רביעי הבא יעלו התכנים הבאים:

  קטסטרופה מוחלטת: וודסטוק 99׳

  סדרה תיעודית המספרת את הניסיון להחיות את הפסטיבל המיתולוגי בשנת 1999. ניסיון שנגמר באסון וכשלון מוחלט.

  בובה

  סרט קומדיית פשע מגרמניה. נוכל מעיירה קטנה ואחיו המניפולטיבי מחליטים לעלות רמה ומצטרפים למאפיה המקומית.
  (טריילר בגרמנית)

  סרטים מכל הזמנים שעולים לנטפליקס החודש

  כמו מידי חודש גם הפעם בראשון לאוגוסט אנחנו מקבלים מגוון סרטים מכל הזמנים: Terminator: Genisys, באטמן נגד סופרמן, זיכרונותיה של גיישה, המתמחה ו-הבושם.

  Facebook
  WhatsApp
  Telegram
  Email
  Print

  כתיבת תגובה

  הרשמה לחדשות שבועיות

  מה צופן העתיד בתחום הטלוויזיה?

  לפני כמה ימים, חבר שאל אותי איך אני חושב שהטלוויזיה שלנו תיראה בעוד 10 שנים. הופתעתי מהשאלה וגמגמתי משהו על עוד יותר רזולוציה וגודל. אז

  מכתב תודה ל"משפחה מודרנית"

  בשמיני לאפריל שודר הפרק האחרון בהחלט של "משפחה מודרנית". הסדרה שודרה 11 עונות מאז 2009. "משפחה מודרנית" היא סדרה מבית רשת ABC ומשודרת בארץ ב-YesStingTV.

  מתקפת רמקולים אקטיביים ומוגברים

  רמקולים אקטיביים, או מוגברים, זוכים לתשומת לב רבה ברחבי העולם, גם מצד החובבים בעלי רגישות לעיצוב וגם מצד אודיופילים רציניים. בארצנו הקטנה, נראה שהתופעה עדיין

  שווייץ

  שווייץ, לא רק שעונים, גם גן עדן אודיופילי

  בכתבה זו נכיר לכם כמה מהחברות האקסקלוסיביות ביותר בעולם האודיו, אשר מגיעות משווייץ, ונדבר מעט על האופי והתרבות השווייצרית, שתורמים רבות לייחודיות של חברות אלה.

  ביקור במפעל של Morel, גאווה ישראלית

  לאחר הסרת הסגר, אנחנו שבים לדרכים והפעם היינו בנס ציונה, בביקור במפעל הרמקולים של חברת Morel, יצרן הרמקולים הגדול ופחות או יותר היחיד בארץ. במסגרת

  אל תשכחו לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק שלנו