חברת Netflix יעלו 70 סרטים חדשים במהלך 2021

חברת Netflix יעלו 70 סרטים חדשים במהלך 2021

התרגלנו כבר לקצב הפקת התכנים המשוגעת של נטפליקס, אבל נראה ששנת 2021 הולכת להיות שוברת שיאים. במהלך השנה הקרובה נטפליקס יעלו 70 סרטי מקור בהפקתם, כלומר יותר מסרט בשבוע, וזה כמובן לא כולל את הסדרות והתכנים הדוקומנטריים.

מגמה בולטת בתכנים אלה, היא השתתפותם של הכוכבים הגדולים ביותר בהוליווד בהפקות נטפליקס, מי היה מאמין שכך זה יהיה רק לפני שנתיים-שלוש?

חברת Netflix יעלו 70 סרטים חדשים במהלך 2021
דוגמה לכוכבים שמצפים לכם בנטפליקס ב-2021

לא מעט טענות הועלו לאיכות התכנים של נטפליקס, על כך שלמרות הקטלוג הגדול, האיכות בינונית. לטעמי, קצת שכחנו את כמות האכזבות מסרטי הקולנוע בשנים האחרונות. כמובן שההצהרה הזו של נטפליקס על כמות הסרטים החדשים, אינה מבטיחה דבר בנושא האיכות, אבל היא בהחלט מראה על השקעה מתמשכת להביא לנו תכנים חדשים מידי שבוע.

הנה הצצה מושקעת במיוחד לסרטים שיעלו בשירות במהלך 2021:

כאן המקום קצת לקלקל את החגיגה ולנבא שההשקעה הגדולה הזו של נטפליקס כנראה תתגלגל לכיס שלנו. לפני מספר חודשים הייתה עליית מחירים בארה"ב, וממש לאחרונה באנגליה, כך שניסיון העבר מלמד על כך שהעלייה בדרך לעשות "עלייה" ולהגיע גם אלינו.

תשתפו אותנו מה דעתכם על שירות נטפליקס? האם אתם אוהבים את התכנים? האם אתם תסכימו לעליית מחיר? או שאתם בכלל חושבים שהגיע הזמן לרעות בשדות אחרים?

כתיבת תגובה