fbpx
חדשות וסקירות בנושא סרטים, מוזיקה, ציוד אודיו וקולנוע ביתי
חיפוש
 • Sony WH-1000XM5 – אוזניות הדגל החדשות

  חברת Sony משיקה את דגם הדגל החדש שלה של אוזניות אלחוטיות Over Ear עם מנגנון סינון רעשים אקטיבי, הכירו את ה-Sony WH-1000XM5.

  Sony WH-1000XM5
  (Image Credit: Sony)

  הכירו את ה-Sony WH-1000XM5

  שתי סדרות הדגל של חברת Sony, אוזניות ה-over ear, ה-WH-1000X ואוזניות ה-True Wireless, ה-WF-1000X (הסקירה שלנו ל-Sony WF-1000XM4) הן מהאוזניות הנמכרות והפופלריות ביותר בעולם. כעת החברה משיקה את Mark 5, כלומר דור חמישי של אוזניות ה-Over ear שלהם, ה-WH-1000XM5.

  החידושים ב-Sony WH-1000XM5

  מנגנון סינון הרעשים – ANC

  אחת התכונות המרכזיות של האוזניות היא מנגנון סינון הרעשים האקטיבי של Sony, שנחשב למוביל בעולם. ב-WH-1000XM5 המנגנון עולה מדרגה נוספת. כעת האוזניות כוללות שני מעבדים השולטים ב-8 מיקרופונים, המעבדים הם ה-V1 והמעבד שאחראי על מנגנון הסינון, ה-QN1. שיפור מנגנון הסינון הוא בתדרי המיד והגבוהים, ותכונה חדשה שלהם, Auto NC Optimizer, מבטיחה להתאים את המנגנון לסביבה שבה אתם נמצאים.

  Sony WH-1000XM5
  (Image Credit: Sony)

  איכות הסאונד

  ה-Sony WH-1000XM5 מגיעות עם דרייבר חדש שתוכנן במיוחד עבורן. הדרייבר הוא בקוטר 30 מ״מ והוא עשוי מתרכובת של carbon fibre, מה שמעניק לו שילוב מעולה של קלות משקל וקשיחות ומאפשר תגובת תדר משופרת בתדרים הגבוהים. כך שהסאונד המתקבל טבעי יותר.

  ה-WH-1000XM5 תומכות במקודד ה-LDAC האיכותי. בנוסף מנגנון ה-DSEE Extreme, מאפשר לעשות upscale לקבצים הדיגיטליים שלכם ולהפיח בהם חיים חדשים עם רמת פירוט גבוהה. כמובן שה-WH-1000XM5 תומכות בפרוטוקול ה-360Reality Audio, של Sony לחוויית סאונד עוטפת ותלת ממידית בשירותי מוזיקה תומכים.

  Sony WH-1000XM5
  (Image Credit: Sony)

  איכות השיחה

  אוזניות אלחוטיות מודרניות נמדדות על ידי איכות השיחה בהן, לפעמים לא פחות מאיכות הסאונד במוזיקה. ב-WH-1000XM5 חברת Sony מבטיחה לנו איכות שיחה גבוהה ללא קשר למיקום בו אתם נמצאים. טכנולוגיית ה-Voice Pickup מנצלת את את ארבעת המיקרופונים, שפונים החוצה וקולטים את הסביבה, יחד עם אלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית ומנגנון ביטול רעשי רוחות, האוזניות מצליחות לבודד באופן מדויק את הקול של הדובר ולהעביר אותו באופן נקי.

  עיצוב ונוחות

  באופן יחסי בהשוואה לדורות הקודמים של ה-WH-1000X, הפעם השינוי העיצובי מורגש יותר. הסליידר שמאפשר לכוון את המידה מפריד בין הקשת לאוזניות בצורה מעודנת, המעניקה מראה יוקרתי יותר לאוזניות. הקשת של האוזניות מצופה בעור סינתטי חדש ורך במיוחד למגע. הקשת מהווה את מרכז המשקל, כך שהאוזניות עצמן אינן מפעילות לחץ על האוזניים.

  Sony WH-1000XM5
  (Image Credit: Sony)

  שליטה ושימושיות

  בעזרת טכנולוגיית ה-Adaptive Sound Control, ה-Sony WH-1000XM5 יכולים להתאים את הסאונד למיקום בו אתם נמצאים. תיפוף על חלקן החיצוני של האוזניות מאפשר להשהות ולהחזיר את הניגון, להעביר לשיר הבא ויכולות נוספות ללא צורך באינטרקציה עם הנייד.

  האוזניות מגיעות עם מנגנון המודד את רמת העוצמה של הניגון ובמידה ויש עלייה מעבר לרמה המומלצת על ידי ארגון הבריאות העולמי, תקבלו התראה על כך.

  היכולות החכמות ב-WH-1000XM5 כוללות את יכולת Speak-to-Chat, אשר תעצור את המוזיקה אוטומטית ברגע שתתחילו שיחה עם מישהו, ואינגטרציה עם העוזרת של גוגל ו-Alexa של אמזון.

  ה-Sony WH-1000XM5 יכולים להתחבר לשני מכשירים במקביל.

  שמירה על איכות הסביבה

  חברת Sony שמה חשיבות רבה לשמירה על איכות הסביבה, האריזה של WH-1000XM5 אינה כוללת חומרים פלסטיים בכלל, במקום זאת נעשה שימוש בחומרים ממוחזרים.

  הסוללה

  לסיום, חיי הסוללה של ה-Sony WH-1000XM5 הן 30 שעות, בנוסף הטעינה המהירה מאפשרת לקבל 3 שעות סוללה מטעינה של 3 דקות בלבד.

  Facebook
  WhatsApp
  Telegram
  Email
  Print

  כתיבת תגובה

 • MusicStorePro
 • avreviews_brand_banner2
 • avreviews facebook

  רוצים להישאר מעודכנים?

  דילוג לתוכן